Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

...skarpetki...???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ...skarpetki...???

    Mam pytanie, czy skarpetki z ciut uciśniętą gumą mogą szkodzić małemu dziecku? aaa no i wiadomo, że pozostaje odciśnięta guma.
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków
  •    
       

    #2
    Z ciut chyba nie. Ja jak kupie skarpetki i okazuja sie troszke obcisle to je wywijam po prostu tak ze gumeczka jest powiedzmy pod kosteczka .
    Najlepsze sa te pezuciskowe ale ostatnio mam problemy ze znalezieniem takich w sklepie ( zwlaszcza ze potrzebuje z ABS'em )i kupuje na Allegro.
    Last edited by antalis; 24-10-2008, 15:25.

    Skomentuj


      #3
      dokładnie cieżko dostać bezuciskowe
      Bartuś 26.06.08
      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

      Skomentuj


        #4
        myślę,że nie działa to komfortowo na dziecko, a niestey trudno znależć takie skarpetki dla malucha z luzniejszą gumką.
        Mójemu synkowi zakładałam takie skarpetki kilka razy jak był mniejszy i aż mu nóżki zsiniały w okolicach gumki, więc przestałam.

        Skomentuj


          #5
          lepiej luźniejsze, a jak są przyciasne to też wywijam i ściągam niżej
          teraz jest pora rajstopek więc trochę problem rozwiązany, ale w domu jak najbardziej, dziecko musi mieć luz i swobodę,
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            #6
            Early Days ma fajne bezuciskowe skarperusie

            Skomentuj


              #7
              Odp: ...skarpetki...???

              ja zakładałam raczej bez uciskowe ponieważ był ślad na nóżce po zwykłych i stwierdziłam, że to gniecie malutką także wolałam kupic inne ale myslę, że takie delikatnie uciskające nie powinny zaszkodzić

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: ...skarpetki...???

                Nie wiem czy takie skarpetki jakoś szkodzą małemu dziecku, ale na pewno się NIEWYGODNE. My sami nie lubimy przecież jak cos nas uciska i się odgniata, więc nie fundujmy tego maluszkowi.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: ...skarpetki...???

                  Lekko uciśnięte to nie zaszkodzą, ale nie są wygodne. Znowuż u mnie syen każde skarpetki zdejmuje, więc te bezuciskowe to już ani chwili na stopie nie są. Ale z dwojga złego teraz już pomału zaczynam nacodzień zakładać rajstopki, a nimi już musi trochę powalczyć, żeby ściągnąć.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: ...skarpetki...???

                    Ja takich skarpetek małej nie zakładam, jak raz zobaczę, że jest odciśnięta guma to lądują od razu w kartonie i już. Ja sama nie znoszę takich skarpet, to dlaczego mam męczyć dziecko.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X