Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chwytanie za uszko???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Chwytanie za uszko???

    Ostatnio usypaiłam małego na rękach i po 20 min nagle sam bez niczego straznie zacząl płakac. Przestraszyłam sie myslalam ze cos zlego mu sie przysnilo, wziełam wstałam z nim przytuliłam go, a on jeszcze wiekszy płacz jakby jakis atak. Nagle sie uspokoil.Po jakiejs godz. posadziłam go na huśtawce patrze, a on sie po uszku maca. Mowie ze nie wolno, a on dalej- ciągnąc sie wogole nie płakał. Pojechalismy do szpitala, pomyslalam ze moze go przewiało albo cos...Zerkneli mu ta rurka do ucha i stwierdzili ze jest Ok! On dalej sie za nie ciągnie. Mąz mnie probuje uspokajac mowiac, ze pewnie znalazl jakas nowa rzecz na swoim ciele i sie zainteresowal. Jak myslicie czy mąż ma racje, a moze powinnam isc na komputerowe badanie słuchu do audiologa Bartus ma 4 miesiace.
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków
  •    
       

    #2
    A czy tobie pozwoli dotkńąc to uszko,bo jeżeli ma zapalenie to nie pozwoli ci je dotkńąc,a sam bedzie za nie ciągnoł

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez Marzenaz23 Pokaż wiadomość
      A czy tobie pozwoli dotkńąc to uszko,bo jeżeli ma zapalenie to nie pozwoli ci je dotkńąc,a sam bedzie za nie ciągnoł
      Pozwala je dotykać. Czyli co ? nie mam sie czym martwic?
      Bartuś 26.06.08
      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

      Skomentuj


        #4
        To nie tak ze nie pozwoli dotknac.
        U nas lekarka sprawdza tak ze naciska prawie w jednym momensie palcem wskazujacym na uszko . Jeski maluszek zacznie plakac to jest cos nie tak.

        Moj syn wyladowal na zapalenie ucha w szpitalu bo nie mial jeszcze 3miesiecy - jedynym objawem byl placz po jedzeniu, nie w trakcie ale po jedzeniu.

        Ja osobiscie pzreszlabym sie z malym do laryngologa. Niech sprawdzi - lepiej uslyszec ze wszystko jest ok niz ze cos sie zaniedbalo.

        Skomentuj


          #5
          Słyszałam ze nieraz dziecko swędzi ucho przy uczuleniach. Może to tez trzeba sprawdzic?

          Skomentuj


            #6
            Tego nie słyszalam. Wiem ze przy skazie białkowej - za uszkiem skora sie luszczy. Serio chyba najlepiej bedzie przejsc sie do laryngologa - Twoj spokoj bedzie bezcenny

            Skomentuj


              #7
              kitty249 ja miałam coś podobnego tylko moja miała dziwnie łuszczącą się skórę za uszami i myślałam że drapie isę bo ją swędzi, byłam u pediatry i laryngologa okazało się że to zapalenie ucha, ale ta skóra łuszcząca to jeszcze przez miesiąc się nie goiła.idź moż lepiej do laryngologa bo pediatra nie zawsze musi wszystko zauważyć


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                skazy białkowej to on chyba nie ma, a jak to wogole wyglada? bo w zasadzie mąż miał ta chorobe za dziecka. a tak czy siak przejdziemy sie raczej do laryngologa.
                Bartuś 26.06.08
                Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                Skomentuj


                  #9
                  były to ochydne żółte strupki i cuchnące, myłam to różnymi specyfikami ale nie chciało zejść, dopiero po miesiącu jakoś to "zmyliśmy" i nie ma skazy tylko suchą skórę ale azs to też nie jest


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #10
                    Moja córeczka też czasem się ciągnie za ucho. A kiedy powiem że nie wolno, to tym bardziej to robi. Chyba się poprostu cieszy, że ma uszy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja tez radze wybież sie do lekarz i będziesz wiedziec na 100%

                      Skomentuj


                        #12
                        Wyczytałam w poradniku Tracy Hogg <angielska wersja super-niani>,że dzieci które łapią się za uszka podczas usypiania lub tuz przed nim, pokazują, że sa po prostu juz bardzo zmęczone. pisała też, że dziecko mogło odkryć że ma ucho. oczywiście należy najpierw wykluczyć zapalenie ucha tzn. po dotykać ucho i okolice oraz zwrócić szczególną uwagę podczas karmienia piersią. Pozdrawiam wszystkie Mamy

                        Skomentuj


                          #13
                          moja corcia ciagnie za uszko kiedy jest spiaca. tez sie martwilam ze to moze byc zapalenie ucha ale zdarza sie to tylko w porach drzemek
                          Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                          http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                          http://perlasta.blogerki.pl/

                          Skomentuj


                            #14
                            Moj synek lapie sie za uszko kiedy jest senny.Na poczatku mylalam ze moze usio go boli ale oprocz tego ze ciaga uszko przed spaniem nie widze zadnych dolegliwosci wiec przestalam sie martwic

                            Skomentuj


                              #15
                              Moj synek tez sie lapie za uszko i nie wiem czego to jest oznaka ale uszka na zdrowe bo normalnie daje sie dotykac i sciskac za nie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X