Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mycie głowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Mycie głowy

    Ja od dłuższego czasu stosuje szampon z kaczuszką z dawnych lat, jest rewelacyjny, włosy ładnie się pienią, nie przetłuszczają szybko a przede wszystkim dobrze rozczesują, przyznam ze tym szamponem również kąpiemy naszego Yorka i też się super sprawdza;/

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Mycie głowy

      A co robić gdy wystąpią wszy u dziecka? Moja córka przyniosła te małe paskudy z przedszkola. Walczymy z nimi już tydzień i nic nie pomaga. Nawet nie wiem ile takie usuwanie wszy trwa. Byłyśmy u lekarza ale za bardzo nam nie pomógł. Czekamy na wizytę u dermatologa tymczasem proszę was o rady.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Mycie głowy

        Napisane przez carolajna91 Pokaż wiadomość
        A co robić gdy wystąpią wszy u dziecka? Moja córka przyniosła te małe paskudy z przedszkola. Walczymy z nimi już tydzień i nic nie pomaga. Nawet nie wiem ile takie usuwanie wszy trwa. Byłyśmy u lekarza ale za bardzo nam nie pomógł. Czekamy na wizytę u dermatologa tymczasem proszę was o rady.
        Próbowałaś już jakiś środków na wszawice, bo jak ja byłam dzieckiem to rodzice coś takiego mi nakładali na głowę i po wszach nie było śladu. Pomaga jeszcze wyczesywanie bardzo gęstym grzebieniem, wszystko to jest dostępne w aptece. Pamiętaj, żeby po zastosowaniu płynu, wyprać pościel. Poczytaj tutaj o cyklu rozwojowym wszy to zrozumiesz jak działa twój wróg. http://www.wszyzglowy.pl/jaki-jest-cykl-rozwojowy-wszy/
        Na pewno powinnaś zgłosić problem wszy w przedszkolu, bo wyleczysz córeczkę, a zaraz problem powróci. Powodzenia.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Mycie głowy

          ja codziennie podczas kąpieli myję dzieciom głowę. Jedyna ewentualność to wtedy gdy są chore,staram się wtedy lekko obmyć i szybko osuszyć

          Skomentuj


            #80
            Odp: Mycie głowy

            Łapcie namiary - *****************************************.pl/blog/?p=921
            Trzeba zwracać uwagę na podstawy, stan swoich włosów, systematyczność.
            I powiedzmy, że dzięki temu te włosy powinny wyglądać jak należy.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Mycie głowy

              Ja myję głowę tzn włosy dwa razy w tygodniu mojej córce. Czasami np w upały jak jest potrzeba bo się bardziej poci, to częściej, ale zdarza się to sporadycznie. Zimą bywało nawet tak, że raz w tygodniu myliśmy jej włosy. Nie ma potrzeby częściej ani sensu przyzwyczajania włosów do częstego mycia, bo później dziecko będzie musialo codziennie myć włosy. Moja sąsiadka doprowadziła w ten sposob włosy córki do takiego stanu, że musi je myć DWA RAZY dziennie - rano i po południu jesli gdzieś jeszcze po szkole ma wyjść.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Mycie głowy

                Dokładnie. Jakas Pani napisała ze nie wyobraza sobie, by nie myc dziecku glowy codziennie. Zobaczymy co powie za pare lat jak z tych wlosow nic nie zostanie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Mycie głowy

                  Czasami efekt bywa odwrotny niż zamierzony. Mama chce dobrze, ale niechcący może zrobić krzywdę przesadzając z higieną... Ja muszę myć wlosy co drugi dzień i dałabym wszystko by robić to tak jak w dziecinstwie raz, dwa w tygodniu.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X