Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mycie głowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mycie głowy

    Dziewczyny, co jaki czas myjecie malcowi głowę? Przy każdej kąpieli czy raczej nie?
  •    
       

    #2
    Ja jak synek byl malenki to myła przy kazdej kapieli, zwlaszcza ze pojawila sie ciemieniuszka i mial glowke smarowana olejuszka.
    Gdy mial ok 6 miesiecy nie mylam juz codziennie ale 2-3 razy w tygodniu. W lato wiecej ale to wiadomo - pocil sie a ma dosc dlugie wloski

    Skomentuj


      #3


      Jak byli mali codziennie. Teraz w razie potrzeby lub co 3-4 dni.
      D

      Skomentuj


        #4
        ...

        Jak była Malutka i w lecie to codziennie...teraz mamy mały kłopot bo Niunia nie cierpi mycia głowy i wydziera się niemiłosiernie, więc co trzy cztery dni...czasem dłużej.

        Skomentuj


          #5
          my myjemy dwa razy w tygodniu o ile nic po drodze się nie zdarzy np. budyń na głowie

          Skomentuj


            #6
            Ja myje mojej 7-cznej córeczce codziennie
            Nie wyobrażam sobie myć co któryś dzień.
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              #7
              Ja mam syna prawie 8 miesięcznego i myjemy mu
              główkę raczej co drygi dzień ale zdarza się też i rzadsze
              mycie.
              Codzienne mycie główki może spowodować, przetłuszczanie
              się włosów a to jest uciążliwe według mnie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Colleen Amelce nie przetłuszczają sie włosy , .Niewiem kto Wam takich głupot nagadał.
                Oczywiście każda Mama wychowuje po swojemu.Ale jak mozna dzidzie myc co drugi dzien?? My sie myjemy przeciez codziennie i to dwa razy
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj


                  #9
                  My poki co myjemy główkę codziennie, ale tylko dlatego,ze mamy ciemieniuche.
                  Bartuś 26.06.08
                  Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                  Skomentuj


                    #10
                    my codziennie


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      mycie głowy

                      witam ja mojej 19 miesiecznej córci myje codziennie i to jest jakis straszny mit z tym przetłuszczaniem włosów pozdrawiam wszystkie młode mamy

                      Skomentuj


                        #12
                        Mój Szymek ma 7 miesięcy i odkąd sie urodził myjemy główkę CODZIENNIE!
                        Przeciez też się poci a po drugie lubię zapach jego włosków po umyciu.
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #13
                          My też myjemy codziennie...niech się Maleńka przyzwyczaja, niech to polubi...


                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                            Colleen Amelce nie przetłuszczają sie włosy , .Niewiem kto Wam takich głupot nagadał.
                            Oczywiście każda Mama wychowuje po swojemu.Ale jak mozna dzidzie myc co drugi dzien?? My sie myjemy przeciez codziennie i to dwa razy
                            matko i córko..... do Ciebie to ja cierpliwości nie mam

                            Poczekaj co będzie za 10 lat. Przyzwyczajone włosy do codziennego
                            mycia przetłuszczają się wymagając nadal codziennego mycia.
                            Nie mówię tutaj o małym dziecku, ale ja też myślę o jego przyszłości.
                            Kurde przecież nie napisałam, że ja syna myje co drugi dzień
                            Ręce mi normalnie opadają, że ja wcześniej tego nie przeczytałam

                            Skomentuj


                              #15
                              A mnie sie dziwicie ze reaguje jak reaguje Czytaja po lebkach i bez zrozumienia a potem afery sa.
                              izabell1203 a wiesz ze czeste mycie skraca zycie ?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X