Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak podać dziecku lekarstwo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • werna
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    ja mam taki patent , że jak maluszka nie chce jeść lekarstwa z łyżeczki to ją rozśmieszam, wówczas otwiera buźkę i śmiejemy się dalej ale ona już przełyka lekarstwo

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    No mnie to czasami zadziwia jakie te dzieciaki są mądre i mają intuicję, moja też mnie czasem tak zaskoczy, że mi szczęka opada.
    oj mądrale mądrale te dzieciaki Zadziwiają nas na każdym kroku

    Leave a comment:


  • gienkak
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    maleństwo można podać lek w smoczku sa takie specjalne do których wlewa się lek i dziecko go wyssie ja kiedyś podawałam na łyżeczce

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    Też prawda, czasem jeden nasz błąd i problem zostaje na długo. Lepiej czasem zasięgnać fachowej porady by dziecko się nie zraziło.

    Leave a comment:


  • kunkuma
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    ja wpadłam na stronkę http://zapytajsiefarmaceuty.pl/ można na niej zadawać pytania do farmaceutów, może ktoś się*wypowie tam znajac sie na rzeczy w zakresie pielegnacji dziecka, czasami pomija sie podstawowe i oczywiste rzeczy.

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    Mądre od urodzenia, mądrzejsze od rodziców Co zrobisz z wiekiem człowiek robi się coraz mniej inteligentny.

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    No mnie to czasami zadziwia jakie te dzieciaki są mądre i mają intuicję, moja też mnie czasem tak zaskoczy, że mi szczęka opada.

    Leave a comment:

  •    
       

  • marzena_161
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    Jakieś sposóby trzeba mieć A jak działa to najwazniejsze haha. Mój to znów w kubku wyczuje, niestety ale nie nawidzi mleka , moja mama zrobiła mu kakao , on nie widział tego , kubek też taki że nic nie widać, a cwaniak nie chciał - nie wiem czy nosem wyczuł czy co ale jak dawała mu kubek to się wkutzył, a jak da mu sok to od razu bierze. A nie widzi jak ona coś robi...

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
    haha nie nio to mój od razu połyka, tylko czasem się krztusi, ale to chwilowe jest zawsze jak już. To bystra córeczka haha Mój nie wie że można pluć haha jeszcze nic nigdy nie wypluł, jak mu coś nie smakuje to marudzi i jak powiemy żeby wyjąl i odda to dopiero wyjmie. Jest za bardzo ułożony jak na swój 2 letni wiek./
    hehe, moja to czasem juz zaczyna pluć na sam widok strzykawki z lekiem, cwana jest więc jak nie patrzy to chlup lek do picia, bo nie wiem co by zrobiła jakby zobaczyła że to czego nie chciała miec w buzi teraz jest w piciu, wolę nie sprawdzać więc pokryjomu wlewam te leki

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    haha nie nio to mój od razu połyka, tylko czasem się krztusi, ale to chwilowe jest zawsze jak już. To bystra córeczka haha Mój nie wie że można pluć haha jeszcze nic nigdy nie wypluł, jak mu coś nie smakuje to marudzi i jak powiemy żeby wyjąl i odda to dopiero wyjmie. Jest za bardzo ułożony jak na swój 2 letni wiek./

    Leave a comment:

  •    
       

  • jjmka
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
    haha no mój ma 2 i 2 lata i jak mu dam coś do buzi to wyje no ale cóż nie robie mu krzywdy tylko daje dla jego dobra.
    Gdyby tylko płakała to bym na to nie patrzyła tylko na siłę dawała, bo przecież tak jak piszesz krzywdy się zrobić nie chce, ale moja potrafi ten lek wypluć więc wolę wlać do picia wtedy wiem że całą dawkę zażyje.

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    haha no mój ma 2 i 2 lata i jak mu dam coś do buzi to wyje no ale cóż nie robie mu krzywdy tylko daje dla jego dobra.

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    Moja córka jest jeszcze w takim wieku że nie można jej przetłumaczyć że to dla zdrowia i takie tam więc trzeba ją brać sposobem jak jeszcze trochę podrośnie będę musiała nad niąpopracować żeby jadła leki bez marudzenia

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    Ja małej z łyżeczki daje , synek też z łyżeczki dostawał, a tak teraz to też musze mu do picia dolewać witaminy haha

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    Ja również wit D do mleka dodawałam zresztą wiekszość leków jeśli nie chce córa wypić normalnie to dolewam do picia.

    Leave a comment:

       
Working...
X