Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak podać dziecku lekarstwo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

    Jakieś sposóby trzeba mieć A jak działa to najwazniejsze haha. Mój to znów w kubku wyczuje, niestety ale nie nawidzi mleka , moja mama zrobiła mu kakao , on nie widział tego , kubek też taki że nic nie widać, a cwaniak nie chciał - nie wiem czy nosem wyczuł czy co ale jak dawała mu kubek to się wkutzył, a jak da mu sok to od razu bierze. A nie widzi jak ona coś robi...

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

      No mnie to czasami zadziwia jakie te dzieciaki są mądre i mają intuicję, moja też mnie czasem tak zaskoczy, że mi szczęka opada.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

        Mądre od urodzenia, mądrzejsze od rodziców Co zrobisz z wiekiem człowiek robi się coraz mniej inteligentny.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

          ja wpadłam na stronkę http://zapytajsiefarmaceuty.pl/ można na niej zadawać pytania do farmaceutów, może ktoś się*wypowie tam znajac sie na rzeczy w zakresie pielegnacji dziecka, czasami pomija sie podstawowe i oczywiste rzeczy.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

            Też prawda, czasem jeden nasz błąd i problem zostaje na długo. Lepiej czasem zasięgnać fachowej porady by dziecko się nie zraziło.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

              maleństwo można podać lek w smoczku sa takie specjalne do których wlewa się lek i dziecko go wyssie ja kiedyś podawałam na łyżeczce

              Skomentuj


                #67
                Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                No mnie to czasami zadziwia jakie te dzieciaki są mądre i mają intuicję, moja też mnie czasem tak zaskoczy, że mi szczęka opada.
                oj mądrale mądrale te dzieciaki Zadziwiają nas na każdym kroku

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jak podać dziecku lekarstwo?

                  ja mam taki patent , że jak maluszka nie chce jeść lekarstwa z łyżeczki to ją rozśmieszam, wówczas otwiera buźkę i śmiejemy się dalej ale ona już przełyka lekarstwo

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X