Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

    Bephanten

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

      bepanthen używa żeby zapobiegać oparzeniom a jak już sa odparzenia to stosuje Sudocrem i po paru dniach skóra dziecka jest wyleczona

      Skomentuj


        Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

        Bephanten u nas w domu jest na wszystko nie stosowałam żadnych zasypek itp. bephanten radzi sobie dobrze z oparzeniami

        Skomentuj


          Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

          Bepanthen.A jak już pupa jest mocno czerwona to Tormentiol.Maść, którą zawsze mam w domu, nie tylko dla dziecka
          nie po to umiem mówić, żeby siedzieć cicho.
          blogmlodegorodzica.pl

          Skomentuj


            Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

            Naturalne kremy robione w aptece, przepis dostałam od pediatry w dwóch różnych wersjach. Także najlepiej zapytać samemu

            Skomentuj


              Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

              Napisane przez loleczka_87 Pokaż wiadomość
              Naturalne kremy robione w aptece, przepis dostałam od pediatry w dwóch różnych wersjach. Także najlepiej zapytać samemu
              Co wchodzi w skład takiego kremu?
              U nas sprawdza się wietrzenie i bephanten

              Skomentuj


                Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

                bepanthen jest naprawdę dobrym kremem prawie na wszystko i nie tylko dla dzieci jego mankamentem jest dość wysoka cena

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

                  Napisane przez syczatko Pokaż wiadomość
                  bepanthen jest naprawdę dobrym kremem prawie na wszystko i nie tylko dla dzieci jego mankamentem jest dość wysoka cena
                  Faktycznie jest dość drogim kremem ale naprawdę skutecznym, wiem że zawsze pomoże i już nie kombinuje z żadnymi innymi. Na co dzień zasypuję dupkę mączką ziemniaczaną i to w zupełności wystarczy, nigdy się nie odparzyła pupa. Jedynie jak mała czasem ma rozwolnienie to nawet mimo szybkiego przebrania pieluszki odparzenie się robi i wtedy Bepanthen w 100 % pomaga.

                  Skomentuj


                    Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

                    ja na odparzenia i ogólnie jakies zaczerwienienia stosują u mojej córeczki Sudocrem i dobrze się sprawadza, jest bardzo przydatny

                    Skomentuj


                      Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

                      wiesz co,.. ja poszłam do lekarza, bo już miałam dosyć ciągłych odparzyn i dała mi super maść, wyleczyło się w tydzień, polecam wszystkim

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

                        Miałam okazję stosować krem na odparzenia firmy Allerco i okazał się być jednym z lepszych. Po jego użyciu wszelkie podrażnienia bardzo szybko znikają, a skóra mojej córci pozostała nawilżona i zregenerowana. Krem zawiera bowiem molekuły Regen7 ze specjalnie połączonymi emolientami roślinnymi tj. masło shea, olek jojoba) i składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi (cynk, biolin, witamina E). Polecam

                        Skomentuj


                          Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

                          Mój syn bardzo szybko i łatwo się odparza sudocrem na niego nie działał , ale dzięki pewnej kampanii ********************************* odkryłam allerco krem ochronny przeciw odparzeniom byłam sceptyczna , ale używam go półtora tygodnia i jest rewelacyjnie jak na razie 0 śladów odparzeń .

                          Skomentuj


                            Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

                            Nam xxx pediatra Kowale zapisał jakąś maść, bo nic właściwie nie pomagało- jak przypomnę sobie nazwę to napisze. Ale była świetna.
                            Last edited by disne; 29-07-2020, 21:03. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

                              Witam!
                              Idealny dla dzieci z problemami odparzeń pieluszkowych jest krem Allerco. Bardzo dobrze się wchłania, skutecznie nawilża i chroni skórę dziecka. Dużym plusem jest doskonały naturalny skład, nie ma w nim substancji zapachowych na które tak bardzo kładę nacisk. Idealny dla alergików i dzieci z atopowym zapaleniem skóry. Nie powoduje żadnych negatywnych skutków. Moje dziecko ze skłonnością do podrażnień reaguje na nie bardzo dobrze. Po dwuch użyciach odparzenie znikneło. Krem rónież idealnie się rozsmarowuje i wystarczy niewielka ilość preparatu aby zaaplikować na skórę mojego dziecka. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.

                              Skomentuj


                                Odp: Odparzenie pupci, co jest najlepsze?

                                Obecnie stosuję i testuję krem na odparzenia allerco.Jest naprawdę skuteczny!!! a skóra mojej Olci jest naprawdę wymagająca. Allercdo ma ciekawy skałd - innowacyjną molekułe Regen 7 - naturalna substancja pochodzeniw witaminowego, olej macadamia, tlenek cynku , naprawdę polecam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X