Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lezenie na brzuszku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez iwona_be Pokaż wiadomość
    Moj synek ma 2 m-ce i nijak nie potrafie go zachecic do lezenia na brzuszku, jego rekord przebywania w tej pozycji to 2 min ,potem jest juz tylko marudzenie az do placzu nie pomaga nawet stos zabawek i moje usilne starania by zawiesil na jakiejs wzrok . Jesli mialyscie podobne doswiadczenia to prosze powiedzcie jak z tym dalyscie sobie rade .
    Nie martw sie!! Moje malenstwo( ma 3 miesiace) straszne nie lubi lezec na brzuszku ale staram sie ja klasc chocby na chwilke.Moze to nie to samo co lezenie na plaskim,ale maz bierze mala na rece, kladzie sobie ja na rekach brzuszkiem i buzka do dolu i nosi ja po mieszkaniu a malenstwo bedac ciekawe wszystkiego trzyma glowke wysoko, aby wszystko zobaczyc. Wiadomo ze wszystko wymaga czasu i cierpliwosci z naszej strony, wiec zycze cierpliwosci wszystkim rodzicom, by wychowywanie naszych kochanych boboasow bylo wylacznie sama przyjemnoscia.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      moja corka ma 5 miesiecy i chyba nie ma dla niej lepszej pozycji niz lezenie na brzuszku majac 2 miesiace bardzo lubiala tak lezec ale nie za dlugo teraz sama sie przewraca a nawet w nocy spi na nim takze nie ma co sie martwic wszytsko w swoim czasie pozdrawiam

      Skomentuj


        #18
        Dziewczyny dzieki za rady wiele z nich jest naprawde pomocnych ,dzieki nim jestem troche spokojniejsza i nawet zaczynam dostrzegac poprawe. Dzis po raz pierwszy moj malec usmiechnal sie lezac na brzuchu

        Skomentuj


          #19
          Mój Juluś nie lubi leżenia na brzuchu w ogóle, miał 2-3 miesiące to też chwilę tylko wytrzymywał. Teraz ma 9 miesięcy i nadal nie przepada za tą pozycją, chociaż już raczkuje. Tyle że nie na dwóch nóżkach tylko jedną się odpycha jeżdżąc na tej drugiej (strasznie komiczne to wygląda) Cierpliwości, jedne dzieci lubią leżeć na brzuchu inne nie. Nie ma reguły. Z czasem zobaczysz które pozycje odpowiadają najbardziej Twojej kruszynce Julek np uwielbia zasypiać na boku, obojętne którym. A żeby odpocząć lubi czasem poleżeć na pleckach i albo nic nie robić albo trzymać się za stópki.
          Last edited by joasia2708; 13-10-2008, 12:17.

          Skomentuj


            #20
            Nie wszystkie dzieci lubią leżeć na brzuchu, ale to zupełnie normalne. Staraj się kilka razy dziennie kłaść maleństwo dosłownie na chwilę. Czyli częściej, a krócej.

            Skomentuj


              #21
              No dokladnie - dzieki temu wycwiczy miesnie karczku a i kolek nie bedzie
              Mały buntownik z czasem przestanie sie buntowac Zabaw go jakimis zabawkami a po zcasie sam zacznie siegac po lezace pzred nim niespodzianki.

              Skomentuj


                #22
                Jest juz lepiej ,czas przebywania nia brzuszku (bez placzu) w porywach dochodzi do 7 min .Co do kolki to dzieki Bogu nie dopadla mojego szkraba ,za tydzien skonczy 3 m-ce wiec chyba juz moge przestac sie jej obawiac

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  pierwsze 3 miesiące porażka, Majka tarła noskiem o pieluszke albo kocyk i płakała. teraz ma 4, 5 miesiąca i już podnosi wysoko główkę
                  trzeba czasu czasem


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #24
                    moja córeczka spi na brzuszku odkad skonczyła 3 tyg..uwielbia ta pozycje..na pleckach tez lezy zwlaszcza w dzien ale tylko do zabaw..nie potrafi spac na pleckach(pomijajac spacerki)

                    Skomentuj


                      #25
                      A moja trzymiesieczna coreczka tak uwielbia ze do tej pory przesypiala cala noc na brzuszku ale dowiedzialam sie o smierci łózeczkowej i to jest spowodowane spaniem niemowlaka wlasnie na brzuchu bo wdycha wydychany dwutlenek wegla i sie nim zatruwa.i teraz ma problem bo budzi sie co chwile w nocy bo jej nie odpowiada ani na wznak ani na boku ciezkie noce mnie czekaja zanim ja naucze inaczej spac
                      Wikunia 04.08.2008r

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        a może spróbujesz położyć dzieciątko najpierw na swoim przedramieniu brzuszkiem do dołu tak jak do samolocika?
                        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Lezenie na brzuszku

                          U nas synek musi mieć ochotę na brzuszkowanie. Z reguły jak jest marudny i położę go na brzuszku, to zasypia w takiej pozycji.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Lezenie na brzuszku

                            U nas synek na brzuszku nie chciał wcale leżeć. Odkładałam go kilka razy dziennie, ale zawsze był wiercenie się. Jak odkładałam to zawsze pokazywałam zabawki, zeby go czymś zainteresować, ale ciężko było.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Lezenie na brzuszku

                              początkowo córeczka nie chciała wcale leżeć na brzuszku ale z czasem przyzwyczaiła się

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X