Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lezenie na brzuszku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Lezenie na brzuszku

    Moj synek ma 2 m-ce i nijak nie potrafie go zachecic do lezenia na brzuszku, jego rekord przebywania w tej pozycji to 2 min ,potem jest juz tylko marudzenie az do placzu nie pomaga nawet stos zabawek i moje usilne starania by zawiesil na jakiejs wzrok . Jesli mialyscie podobne doswiadczenia to prosze powiedzcie jak z tym dalyscie sobie rade .
  •    
       

    #2
    Spokojnie, dzieci z reguły nie lubią tej pozycji
    na początku, a to dlatego, że strasznie się męczą co
    jest bardzo dla nich irytujące.
    Ale nie odpuszczaj, choćby tylko 2 min po 3 razy dziennie,
    zobaczysz jeszcze 2 miesiące i będzie to ulubiona
    pozycja Twojego synka

    Skomentuj


      #3
      Moj maly tez nie lubil tej pozycji. Jak juz tylko czul ze go chce polozyc, to wpadal w hosterie wrecz. A teraz, gdy ma prawie 4 miesiace, powoli oswaja sie z tym lezeniem. Kladlam go nawet na kila nsekund, byle by troszke pomasowal sobie brzunio Takze badz cierpliwa
      Pozdrawiamy!

      Skomentuj


        #4
        witam!
        polecam abyś się położyła na plecach a jego połóż sobie brzuszkiem na swoim brzuszku mów do dziecka uśmiechaj się, moja lubiła taką pozycję
        jak najczęściej na brzusiu wspomaga rozwój ruchowy dziecka i ćwiczy mięśnie
        pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          Dzieki dziewczyny za odpowiedzi Aninka klade Go na sobie i klade sie kolo Niego jak lezy na kanapie ,ale jak pisalam wczesniej niewiele to daje. Rzeczywiscie irytuje Go takie lezenie straszliwie .Pozostaje tylko nadzieja ,ze tak jak pisalyscie minie mu to z wiekiem.

          Skomentuj


            #6
            mam ten sam problem moja mala skonczyla 2 miesiace i nijak nie chce lezec na brzuzku...czytam, ze dzieci podnosza glowke nawet na minute, ale ona podnosi ja tylko na kilka skund a potem placz

            Skomentuj


              #7
              wszystko w swoim czasie. moja najstarsza córa ma 12lat nie lubiła leżeć i dotej pory żadko ją widze zeby leżał. pozdrawiam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja zastosowałam inna petode. Kupiłam synkowi , tą matę edukacyjna strasznie ostre kolory, poloze mu pieluche, potemje go na brzyszku i jest spokoj przez 5 min, ale musi mnie widziec, duzo do niego wtedy mówie. No ale czasami to też nie trwa nawet 3 min. A ma 3 miesiace;/
                Bartuś 26.06.08
                Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                Skomentuj


                  #9
                  moj na macie uwielbia lezec ale wylacznie na pleckach
                  pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac az glowka stanie sie lzejsza

                  a narazie meczymy sie razem ,bo i mi udziela sie to Jego 2-u minutowe stekanie

                  Skomentuj


                    #10
                    Moja córcia równiez nie lubiła leżeć na brzuszku, powiedziano mi żeby się nie martwić bo niektóre dzieci tego po prostu nie lubią .Oczywiście nie wolno odpuszczać bo dzieci muszą ćwiczyć mieśnie i podnosić główkę.Moja córka jak miała 6 miesięcy dopiero po malutku zaczęla lubić tą pozycję -teraz ma 10 miesięcy i uwielbia leżec na brzuszku, śpi na brzuszku i uwielbia raczkować:-)
                    także nie ma co się martwić:-)
                    ania
                    Ania

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      moja córka nie raczkowała a tylko się turlała. jak ktoś to widział to się śmiał bo to było bardzo śmieszne. Ale neurolog powiedziała mi ze ma słabe mięsnie przy kręgosłupie i musi się nauczyć. czego ja nie próbowałam .... i udało się ! Stare spodnie i nie skoszona trawa musiała unosić pupkę.

                      Skomentuj


                        #12
                        Każde dziecko rozwija się własnym tempem, wszystko
                        będzie dobrze. Na 100% pewna jestem, że polubi leżenie
                        na brzuszku, z tej pozycji wszystko jest ciekawsze
                        A też nie wolno porównywać dziewczynek do chłopców.
                        Chłopcy wolniej to wszystko robią (z reguły)

                        Skomentuj


                          #13
                          Mój mały nie chciał leżeć na brzuszku...zawsze płakał więc go kładłam na pleckach jak przestał to znów na brzuszek po jakimś czasie przestał protestować i leżał sobie spokojnie 10-15 min.

                          Skomentuj


                            #14
                            Basiu podoba mi sie ta metoda mysle ze moze byc skuteczna , dzis zaczniemy ja wdrazac

                            Skomentuj


                              #15
                              moja marysia sama przekreca się na brzuszek. bardzo lubi tak leżeć. śmieje się wtedy jak nigdy, ale kiedyś barzo tego nie lubiła.




                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X