Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ropiejące oczko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ropiejące oczko

    A co zrobić z lekko ropiejącym oczkiem, oczywiście przed wizytą u lekarza?
  •    
       

    #2
    Chyba delikatnie przemywać solą fizjologiczną. Ja lubię też bezpieczne krople Homeoptic. Kupisz je spokojnie w aptece bez recepty.

    Skomentuj


      #3
      sol fizjologiczna i pilnowanie, zeby maluch nie wkladal sobie do tego oczka paluszkow
      Pozdrawiamy!

      Skomentuj


        #4
        a ja dodam jeszcze przemywanie rumiankiem u nas pomoglo

        Skomentuj


          #5
          Moj synek mial ten problem przez 4 miesiace.Pomoglo dopiero przemywanie oczka naparem ze świetlika lekarskiego.Mozna go kupic w aptece w saszetkach do zaparzania.Kosztuje okolo 4zl ale jest na prawde bardzo skuteczny.Jest to napar specjalnie przeznaczony do przemywania oczu.Wiec bardzo polecam poniewaz mojemu synkowi pomoglo w kilka dni.Rumianek i sol fizjologiczna nic nie pomogla.

          Skomentuj


            #6
            Oczywiscie najlepiej jest isc z tym problemem do lekarza.Dostalismy 3 rodzaje kropel dopiero te trzecie pomogly-byly to krople CHIBROXIN.Oczywiscie na recepte.

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez sabina Pokaż wiadomość
              a ja dodam jeszcze przemywanie rumiankiem u nas pomoglo
              Rumianek może uczulać... ostrożnie z nim.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Częste przemywanie solą fizjologiczną (lub przegotowaną wodą) i dbanie o higienę.

                Skomentuj


                  #9
                  u nas tez pomogl rumianek

                  Skomentuj


                    #10
                    Witam u mnie skutecznie pomogła woda morska z miedzią (sterimar CU), przemywałam oczko trzy razy dziennie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Przy każdym karmieniu masowałam dziecku czystą pieluszką kącik oczka jakieś 5 min. Po dwóch tygodniach kanalik przestał się zatykać.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ropiejące oczko

                        Ja bym przemywała wodą fizjologiczną, ale obawiam się że bez wizyty u lekarza się nie obejdzie. Nam w szpitalu zakrapiano ropiejące oczko.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ropiejące oczko

                          warto przemywac wywarem z mocnej esencji herbaty, ja myłam rumiankiem ale i kupowałam wodę w aptece

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X