Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jakie smoczki polecacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jakie smoczki polecacie?

    moja córeczka ma obecnie 3,5 miesiąca, smoczek, którego używa jest w zasadzie przeznaczony dla niemowląt 0-3, więc czas na nowy, jaki polecacie?
  •    
       

    #2
    Odp: jakie smoczki polecacie?

    kup tej firmy co masz tylko od 3-6m

    Skomentuj


      #3
      Odp: jakie smoczki polecacie?

      myślałam właśnie, żeby tak zrobić, używam NUK, miałam też tommee tippee, ale tego Jagódka nie lubiła zastanawiałam się czy są jakieś super super, o których nie wiem

      Skomentuj


        #4
        Odp: jakie smoczki polecacie?

        my stosowalismy tylko smoki NUK od poczatku do konca

        Skomentuj


          #5
          Odp: jakie smoczki polecacie?

          gadumotwoja ninia za ciebie wybrała
          każde dziecko jest inne i nie ma co sie kierować. ja jak kiedyś czytałam opinie smoczków to nuk był najgorszy ;/ ja mam w domu canpol, nuk i lovi ale mój nie chce wcale wiec dla mnie super

          Skomentuj


            #6
            Odp: jakie smoczki polecacie?

            moje ciagaly monia do 2,5l wiem wiem strasznie dlugo....

            Skomentuj


              #7
              Odp: jakie smoczki polecacie?

              sa super super i nawet sie fajnie nazywaja - MAM Perfect troche sa drogie, ale corcia mojej kolezanki je uwielbia... sa niesamowicie cienkie, nie takie grube jak inne smoczki i maja fajne kolory... tez taki zakupie, jak sie pojawi mije malenstwo za kilka miesiecy

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jakie smoczki polecacie?

                w ogóle nie polecam smoczków, uzależniają wykrzywiają podniebienie, po co komu smoczek ? jak dziecko jest smutne trzeba je pocieszyć i już .

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jakie smoczki polecacie?

                  A ja polecam smoczek Canpol Newborn baby, jest mały, zgrabny, guma ma super kształt, tarcza jest przezroczysta dzięki czemu smoczek fajnie wygląda. Do kompletu proponuję dokupić łańcuszek, dzięki czemu smoczek się nie zgubi cena za całość jest bardzo atrakcyjna. Polecam!
                  Monika

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jakie smoczki polecacie?

                    Ja polecam smoczki Lovi, kupowaliśmy smoczki różnych firm jednak te najbardziej odpowiadały córeczce, smoczki wykonane bardzo starannie i precyzyjnie, guma jest niezwykle miękka z stosunku do smoczków innych firm jakie mieliśmy, dodatkowo wypustki na tarczy smoczka co może zastąpić gryzak podczas ząbkowania.

                    PRZESTROGA:

                    Przy starszym dziecku kiedy ma już ząbki warto często oglądać stan smoczków, gdyż mogą zostać przegryzione u nasady gumy (często niezauważalne na 1 rzut oka), co u nast stawało się notorycznie, przed odstawieniem smoczka, mała potrafiła przegryźć 3 smoczki w ciągu jednego dnia.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jakie smoczki polecacie?

                      Anis ja mam takie samo zdanie nt. smoczków Lovi, mają symetryczny kształt i moja Majka lubi je sobie okręcać dookoła, jej ulubione

                      a czemu smoczek nie może być przegryziony? bo Majka właśnie taki ma, ale stwierdziłam że nie kupię jej już nowego, niech ten umrze śmiercią naturalną i może w ten sposób ją od niego odzwyczaję.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: jakie smoczki polecacie?

                        jeśli dziecko śpi ze smokiem lub nawet i nie, może się nim zakrztusić, ja się wystraszyłam jak zobaczyłam przegryzioną gumę i od razu odzwyczailiśmy mała od smoków

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: jakie smoczki polecacie?

                          Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                          jeśli dziecko śpi ze smokiem lub nawet i nie, może się nim zakrztusić, ja się wystraszyłam jak zobaczyłam przegryzioną gumę i od razu odzwyczailiśmy mała od smoków

                          Czytałam kiedyś, w jakimś poradniku, o smoczku zrobionym w całości z silikonu. W tym poradniku polecany był on jako jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych smoczków dla dzieci, gdyż nie ma obaw, że jakaś część się ułamie, i że dziecko się zadławi lub skaleczy o uszczerbioną część.
                          Znalazłam taki silikonowy smoczek w sklepie internetowym. Smoczek jest firmy Chicco i faktycznie nie ma żadnych elementów plastikowych (cały zrobiony jest z silikonu). Smoczek jest bardzo miękki - mały śpi na nim, a jak się obudzi to nie ma żadnych śladów więc myślę, że nic go nie uwiera. Do tego jest tak wąski u nasady, że dziecko ma prawie zamkniętą buzię - jakby nic w niej nie miało.
                          Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się taki znaleźć i kupić. I ten smoczek polecam.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: jakie smoczki polecacie?

                            Jeśli dziecko jest już przyzwyczajone do jakiegoś rodzaju smoczków to uważam, że kolejny jaki się kupuje najlepiej jest kupić taki sam tylko w odpowiednim przedziale wiekowym. Jeśli mogę polecić to moja córka używała tylko smoczków firmy Lovi.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: jakie smoczki polecacie?

                              My urzywaliśmy smoczki z NUK. Oni mają różny przedział wiekowy chyba 0-2, 0-6, 6-18 i 18 wzwyż. Mają bardzo dobrej jakości smoczki, dobrze wyprofilowane i z odpowiednimi otworami wentylacyjnymi. W szczególności naszej córce przypadł do gustu smoczek Genius.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X