Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

molestowanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    molestowanie

    jak zapobiegać temu zjawisku?
  •    
       

    #2


    Tu jest bardzo ciekawy artykul. Polecam jego lekture:
    http://www.charaktery.eu/artykuly/Ro...tnosc-dziecka/
    pozdrawiam,
    D

    Skomentuj


      #3
      Niestety temat bardzo na czasie... Mnie najbardziej przeraża, że takie rzeczy dzieją się w domach molestowanych dzieci, czyli miejscach z pozoru bezpiecznych...

      Skomentuj


        #4


        Wiesz w domach dzieja sie wlasnie te najgorsze dzieci - picie, bicie, etc...
        Straszne;(
        D

        Skomentuj


          #5
          tak sobie myślę, że tego typu zachowania będą niestety się nasilać! Dziś ludzi traktuje się jak maszyny, które nie posiadają ani uczyć ani godności. Człowiek człowieka nie kocha, ale używa jak rzecz....smutna prawda

          Skomentuj


            #6
            No właśnie czy takie rzeczy się ostatnio nasiliły, czy były zawsze? Nie wiem czy nie wynika to raczej z tego, że media nagłaśniają najczęściej złe historie. W końcu jak ogląda się jakiekolwiek wiadomości, to głównie mowa o strasznych zdarzeniach!

            Skomentuj


              #7
              Myślę, ze ten problem istniał zawsze tylko teraz jest to nagłośnione przez media....i dobrze może ci psychopaci i zboczeńcy dostaną to co im się należy...celę za kratami

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Za pewne czyny, to ja bym po prostu takich zwyrodnialców na karę śmierci posyłała! Też myślę, że takie rzeczy zawsze się niestety działy i będą, ale jakby kara była surowa, to może pohamowałaby chociaż niektórych.

                Skomentuj


                  #9
                  Dziewczyny jak myślicie czy to molestowanie to wynika z nabytych przyzwyczajeń czy może jest dziedziczne?

                  Skomentuj


                    #10
                    hm..

                    Mysle, ze nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
                    A

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja myślę, że to nabyte, żadne dziecko nie rodzi się przecież złe

                      Skomentuj


                        #12
                        Ale co rodzice robią nie tak...że później wyrasta taki zboczeniec? Samopas wychowawczy czy co? W głowie mi się to nie mieści....

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: hm..

                          Niestety to zjawisko było zawsze, ale jakoś się o tym nie mówilo. Trzeba bacznie obserwować dziecko, ale raczej nie da się kontrolować sytuacji ta k w 100%.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: molestowanie

                            ciekawy temat. Ciezko okreslic to jak zapobiec. Są rodziny z różnymi patologiami ale i sa rodziny w których wszystko jest dobrze i takie zjawisko ma miejsce

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: molestowanie

                              jak zapobiegać? przede wszystkim reagować na wszystkie sygnały ze strony najmłodszych! Bo dzisiaj często nie chcemy widzieć, słyszeć, mieszać się, a potem dziwimy się, że tuż obok nas doszło do tragedii.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X