Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktos slyszal o naszyjniku z bursztynu na zabkowanie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy ktos slyszal o naszyjniku z bursztynu na zabkowanie?

    Słyszałam od kilku koleżanek o zbawiennym działaniu bursztynu, który łagodzi ból i dolegliwości związane z ząbkowaniem. Chciałabym zapytać was czy korzystacie ze sprzedawanych w tym celu naszyjników? działa, czy nie działa? Wasze dzieci noszą naszyjnik przez cały czas, czy tylko w porach zwiększonego bólu? Myślę ze cos w tym musi być. Widziałam wiele stron w necie i za granicą jest to bardzo popularne. Chciała bym usłyszeć wasze opinie.

    Ewa
  •    
       

    #2
    Odp: Czy ktos slyszal o naszyjniku z bursztynu na zabkowanie?

    szczerze nie słyszałam o takim naszyjniku, ale jesli kolezanki twoje stosowały go w celu "znieczuleni ząbkowania" to może i warto spróbować.
    Doriaś ur.17.03.2008




    Tristaś ur. 11.03.2010

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy ktos slyszal o naszyjniku z bursztynu na zabkowanie?

      ja słyszałam ale jakoś się nie skusiłam
      http://sklep.ekodzieciak.pl/dziecka-...u-c-39_62.html


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy ktos slyszal o naszyjniku z bursztynu na zabkowanie?

        wow...
        pierwsze słyszę o czymś takim

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy ktos slyszal o naszyjniku z bursztynu na zabkowanie?

          ja o tym wcześniej nie słyszałam, uważam, że to tylko zabobony i nie stosuję czegoś takiego, nie chcę by moje dziecko w to wierzyło.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy ktos slyszal o naszyjniku z bursztynu na zabkowanie?

            Czytałam już o tym na innych forach ale wszyscy odnoszą się do tego z dystansem więc nie próbowałam, u nas sprawdzają się czopki viburcol, mały się wtedy uspokaja a jak pojawia się gorączka to podaje mu milifen - ibuprofen w syropku, bardzo lubi jego truskawkowy smak. Ostatnio mniej się ślini i nie wkłada już tak byle czego do buzi więc myślę że na razie mam spokój od ząbków. Przynajmniej na razie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy ktos slyszal o naszyjniku z bursztynu na zabkowanie?

              Teraz sobie przypomniałam skąd ja to kojarzę Wyczytałam to w książce Św Hildygardy ona takie rózne sposoby proponowała ale nie wiem jak to jest opini o tym nie słyszałam aby ktoś to stosował

              Skomentuj

                     
              Working...
              X