Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mętne oczka u dwulatka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mętne oczka u dwulatka

    Od 3 tygodni moje dziecko ma jakby mętne i lekko zaczerwienione oczka ale od strony kącików, przy spojówkach są białe. Lekarka zapisała krople i maść, nic nie pomaga, co to może oznaczać??? Czy moje dziecko może mieć jakąś ukrytą chorobę? Synek jest alergikiem, często ma wysypki jak coś zje, z oczkami nie było dotychczas problemu.
  •    
       

    #2
    Odp: Mętne oczka u dwulatka

    mojemu jak narazie jedyna alergia to byla oczna(mialok 1,5 roku) na wizir, mial czasem galarete czasem czerwone a w kulminacyjnym momencie mial spuchniete szparki. moze to byc poczatek alergii, ale bylas u pediatry czy okulisty? i moze faktycznie jak alergik tpo odwiedz alergologa

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mętne oczka u dwulatka

      Jeśli lekarz nic nie wykrył, to zdecydowanie należy udać się do okulisty dziecięcego.
      Moja prawie dorosła córka


      Moja wyrośnięta kruszynka

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mętne oczka u dwulatka

        Byliśmy znowu u kontroli, mam dalej podawać maść i zawiesinę do oczek na zmianę i jak nie minie to do okulisty, więc czekamy... Podaję dicortineff i neomycynę.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mętne oczka u dwulatka

          jak bym zobaczyła coś takiego to bym od razu pobiegła do lekarza, wystraszyłam się na sam opis twojego przypadku, nie czekaj proszę leć

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mętne oczka u dwulatka

            gdy synek ma mętne oczka to ewidentnie coś go pobiera i będzie chory, to juz notoryczne u nas i wiadome z góry. Staram się wtedy juz na wstępie reagować

            Skomentuj

                   
            Working...
            X