Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rozwój dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Rozwój dziecka

    Dziewczyny, czy anemia w ciąży wpływa jakoś na rozwój mojego dziecka?

    Byłam 2 tyg. w szpitalu, bo miałam niski poziom żelaza we krwi niepokoję się o moje maleństwo czy nic mu nie będzie?

    Miałyście problem z anemią?
  •    
       

    #2
    Odp: Rozwój dziecka

    pogadaj o tym z lekarzem.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Rozwój dziecka

      gdy byłam w ciazy tez miałam nie wielka anemie ale w zaden sposób nie wpłyneła ona na dziecko jezeli sie martwisz porozmawiaj na ten temat z swojim lekarzem

      Skomentuj


        #4
        Odp: Rozwój dziecka

        Ja również podczasobu ciąży miałam anemie,brałam leki ale na szczeście dzieciątka urodziłam zdrowe




        Skomentuj


          #5
          Odp: Rozwój dziecka

          ja mialam anemie w ciazy bralam zelazo takie rozowe. Moja dzidzia na tym nhie ucierpiala to zdrowe i szczesliwe dziecko

          Skomentuj


            #6
            Odp: Rozwój dziecka

            Miałam w pierwszej ciąży. Generalnie ma to wpływ na dziecko, więc trzeba brać preparaty. Do tego pamiętaj, że wapń obniża tempo wchłaniania żelaza, więc trzeba odczekać ze 2 godziny między zjedzeniem nabiału a przyjęciem żelaza. Wchłanianie żelaza wzmaga witamina C, więc może warto też ją brać.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Rozwój dziecka

              jasne ze jesli ktoras mama zlekcewazy anemie moze ona przejsc na dzidzie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Rozwój dziecka

                Miałam anemie w ciązy z Grzeniem jadłam sorbifer i tak urodził się z niedokrwistością, dostał krew po porodzie


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Rozwój dziecka

                  nie sądzę, że anemia wpływa na rozwój dziecka, nasz maluszek bardzo prawidłowo się rozwijał, wszystko było idealnie.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X