Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

rondo kąpielowe..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    rondo kąpielowe..

    dziewczyny - mam dylemat, Amelia boi się mycia włosów pod prysznicem, jak mam jej w tym pomóc by dała sobie tak spłukać włosy? czy rondo mi w tym pomoże? używacie tego podczas mycia włosów? i jakie jest najlepsze - plastikowe sztywne czy miękkie?
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

  •    
       

    #2
    Odp: rondo kąpielowe..

    ja tez zastanawiam sie nad kupnem
    sasiedzi to wieczorami pewnie mysla, ze dziecko katuje, tak sie drze staram sie robic z mycia wloskow zabawe, ale to nic nie daje


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: rondo kąpielowe..

      Mój synek (2,5) nie robi z mycia włosów problemu, ale gdybym to rondo mu założyła, to chyba by mnie utopił Wg mnie jeśłi jest problem z myciem włosków, to warto spróbować tego ronda, o ile maluch dobrze na nie zareaguje... Mój synek to chyba bierze przykład z tatusia - jak się razem kąpią to jeden drugiemu głowę polewa Zresztą - mam taki przykład - synek ma kuzyna 8 miesięcy młodszego od siebie, który nienawidzi mycia włosów (podobnie jak to opisujecie). Jak jedziemy do nich lub oni do nas przyjeżdżają, to chłopaki kąpią się razem i wzajemnie leją się wodą z wiaderek, konewek, etc po głowach i wtedy wystarczy, że temu małemu przetrze się oczka (mój to jak ryba - nic mu nie przeszkadza, nawet piana na twarzy) i jest ok
      Ostatnio nawet żartowali, że będziemy musieli choć raz w tygodniu się odwiedzać, żeby młody bez problemu umył głowę

      Skomentuj


        #4
        Odp: rondo kąpielowe..

        hej Mamusie, co do ronda to ja nie polecam, ja kupilam ostatnio takie miekkie to za kazdym razem albo spada z glowy jak myje dla Malej na nos, albo Mala sama mi je zdejmuje
        Takze nie polecam wydawanie pieniedzy.
        No chyba ze dla starszych dzieci moze w wieku 5lat to sie przydaje(ja i w wieku 10 lat nie lubilam jak mi woda do buzi a szczegolnie do oczu leciala:P)

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          #5
          Odp: rondo kąpielowe..

          Ja też uważam, że to rondo to jakaś pomyłka jest
          Mój Oskar do tej pory nie znosi mycia głowy ale rozumuje już że musi chociaż raz w tyg ją umyć.
          Jak był młodszy to kupiłam mu okulary do nurkowania i rurkę i sprawdziło sie a i zabawa byla przy tym.


          Skomentuj


            #6
            Odp: rondo kąpielowe..

            Bardzo wiele zależy od tego jak Twoje dziecko podchodzi do kąpieli,tak w ogóle. Ale przy dłuższych włosach rondo kąpielowe bardzo fajnie się sprawdza,wiem że nie ma przy nich awantur podczas mycia. Możesz je kupić w sklepach internetowych,zapraszam również do mnie

            Pozdrawiam www.amko.com.pl

            Skomentuj


              #7
              Odp: rondo kąpielowe..

              właśnie, może spróbuj mu wytłumaczyć, że mycie włosków jest konieczne. postrasz go czymś, że będzie miał robaczki, jeśli nie umyje

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: rondo kąpielowe..

                MamaNaEtacie u nas też ten pomysł się sprawdził odkąd Jaś kąpie się w okularkach z rurką do nurkowania skończyły się problemy z myciem włosków




                Skomentuj


                  #9
                  Odp: rondo kąpielowe..

                  ja polecam rondo, sama nie używam, ale koleżanki bardzo sobie chwalą, ja po prostu delikatnie myję głowę i maluszki są zadowolone.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: rondo kąpielowe..

                    nigdy nie używałam ronda kapielowego ani żadnych tego typu pomocy. I nie zdarzyło się aby woda gdziekolwiek dostała się a kapiel była dla dziecka przyjemnością

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: rondo kąpielowe..

                      Uważam, że rondo kąpielowe to zupełnie zbędny gadżet. Żeby woda nie nalała się dziecku do oczy wystarczy dłonią zasłonić. A poza tym większość szamponów i tak nie szczypie w oczy.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: rondo kąpielowe..

                        Z moim dzieckiem przeszliśmy długą drogę: od zasłaniania oczu wodą, gąbką, rondem, po obcięcie włosów, pachnące nieszczypiące szampony aż mała sama wyrosła z tej swojej fobii, która już dla mnie stała się męcząca.http://szczepimy.com.pl/akademia-zdr...alego-dziecka/

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: rondo kąpielowe..

                          ja nie kupowałam ronda i nie było mi wogóle potrz ebne, raz kupiłam gąbkę do kąpieli i po dwóch razach ją wyrzuciłam była ogromną pomyłką

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X