Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pieluszki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pieluszki

    mamusie jakie pieluszki kupujecie dla swoich pociech?
  •    
       

    #2
    Odp: Pieluszki

    Ja kupuję z firmy Pampers, nie dlatego ze firmowe lecz dlatego że po urodzeniu szkrabka testowałam z innymi pieluszkami i niestety pojawiały się podraznienie i odparzenia mimo wietrzenia i przemywania pupci wodą.
    Kupując inne pieluszki musiałam obowiązkowo kupywac bepanthen, który nie należy do najtańszych aby łagodzic odparzenia, kupuję pampersy i nie mamy z nimi najmniejszego problemu.
    Ale gdyby pupcia mojego synka nie była tak wrazliwa z pewnoscią wybralibyśmy podobne a tańsze pieluszki.
    Doriaś ur.17.03.2008




    Tristaś ur. 11.03.2010

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pieluszki

      ja tez kupuję pampersy. jakoś testy na innych pieluszkach miały dl mnie niezadowalające wyniki. A próbowała któraś z mam Pampers Sleep&Play

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pieluszki

        Ja tez tylko pampers.Próbowałam wiele innych ale niestety nie zdały egzaminu. a co do pieluszek sleep pley sa super cienkie i bardzo ładnie pachna. polecam
        <a<a

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pieluszki

          Huggiesy od samego początku i jestem zadowolona.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pieluszki

            http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...light=pieluchy
            dziewczyny tu jest na temat pieluch kto jakich używa i komu jakie szkodzą
            i jest też o wielorazówkach


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pieluszki

              Właśnie miałam polecać ten wątek,ponieważ jest w nim zebrane wszystko o pieluszkach. My póki co pozostajemy przy Pampersach


              Pozdrawiam www.amko.com.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pieluszki

                ja używałam najpierw pampersów bo myślałam że są najlepsze ale stwierdzam, że dada są fajniejsze a mają takie same rzepy i chłonność

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pieluszki

                  A ja dla swojej córki kupuję pieluchy firmy Dada. Próbowałam kilku innych łącznie z Pampersami natomiast dla mnie Dada wydały się najlepsze, zwłaszcza teraz gdy powstała ich nowa, cieńsza formuła.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pieluszki

                    Początkowo kupowaliśmy Pampersy. Jednak po pewnym czasie przekonaliśmy się do pieluszek firmy DADA z Biedronki. Po pierwsze są tańsze, po drugie ciut większe. chłoną bardzo podobnie. Przez długi czas stosowaliśmy Pampersy na noc, a Dady na dzień. Od 8-ego miesiąca córki używamy tylko Dada i myślę, że są naprawdę bardzo dobre. I cenowo i jakościowo.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pieluszki

                      U nas przy pierwszym dziecku najpierw były jedynie dady z biedronki. A teraz i dady i pampersy (jak są w takiej promocji, że kosztują tyle samo) i babydream z rossmanna.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pieluszki

                        kupuje dada w biedronce i jestem bardzo zadowolona

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pieluszki

                          Korzystam z pieluszek jednorazowych, choć kusi mnie spróbować z wielorazowymi... Najczęściej kupuję Babydrem z rossmana ze względu na najprzystępniejszą cenę, a są wystarczająco dobre.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pieluszki

                            ja kupuje dada i jestem zadowolona miałam także pampersy sa też super no ale cena jest zawrotna a dzieci wiadomo wymagają częstej zmiany pieluszki

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pieluszki

                              Ja aktualnie testuję nową wersję pieluszek Pampers Active Baby-Dry. Próbowałyście już? Jakie są Wasze opinie? Jak dla mnie, to kwestia chłonności pozostawia wiele do życzenia... niestety, poprzednie były o wiele bardziej chłonne ...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X