Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dwulatek kuleje przy infeckji uszu??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dwulatek kuleje przy infeckji uszu??

    witam,
    moj 21miesieczny synek ma infekcje uszu i przy tym kuleje na prawa nozke. Mieszkam w Norwegii i tutejsza Pani Doktor zrobila badanie usg bioderek, morfologie krwi i wszystko wyszlo bardzo dobrze. Niewiadomo czy maluch sie gdzies uderzyl czy przewrocil bo chodzi od przedszkola. Stwierdzono, ze utykanie to sprawka infekcji i ma minac w ciagu tygodnia. Mam nie podawac zadnego antybiotyku, ewntualnie ibufen przy goraczce.
    Co tym sadzicie?

    Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi!

    #2
    Odp: Dwulatek kuleje przy infeckji uszu??

    mojej koleżanki z pracy 5letni synek miał podobnie. podczas infekcji nie pamietam dokładnie jaki ale mial antybiotyk będąc w tym czasie w szpitalu.wszystko dobrze sie jednak skończyło

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dwulatek kuleje przy infeckji uszu??

      Podczas kontroli chodu, gdy synek już dobrze chodził, ortopeda powiedział mi, że jeśli dziecko jest chore czy przeziębione, to może lekko utykać, bo wdaje się wtedy (jeśli dobrze pamiętam) małe zapalenie stawów, ale powinno samo przejść. Może to właśnie to i wraz z infekcją samo przejdzie
      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dwulatek kuleje przy infeckji uszu??

        Witaj,
        maluch ktorym sie opiekowalam (4-latek) tez tak mial, zawsze przy infekcji ucha kulal, potem mu to mijalo,

        Skomentuj

               
        Working...
        X