Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie nożyczki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • chudagleba
    replied
    Odp: Jakie nożyczki?

    Ja używam nozyczek "campol babies'' do obcinania paznokci u rąk,paznokcie u nóg obcinam dziewczynkom cążkami.

    Leave a comment:

  •    
       

  • kathiee
    replied
    Odp: Jakie nożyczki?

    Ja od urodzenia obcinałam nożyczkami a teraz obcinam cążkami - tak mi wygodniej.

    Leave a comment:


  • ewelka21
    replied
    Odp: Jakie nożyczki?

    Chyba rzczywiście kupię jakieś dobre nożyczki ,które będą mogły posłużyć trochę dłużej.A znacie może firmę PFEILRING SOLINGEN ?

    Leave a comment:


  • kasiekzuza7
    replied
    Odp: Jakie nożyczki?

    Ja używam tylko takie cążki http://www.calineczka.pl/sklep/tomme...i-p-10876.html
    Nie potrafię obcinać paznokci nozyczkami

    Leave a comment:


  • Chemical
    replied
    Odp: Jakie nożyczki?

    Ja od urodzenia obcinam córce paznokcie nożyczkami dla dorosłych.

    Nie pamiętam, co to za firma, ale są bardzo dobre i mają pozłacane końcówki Sprawdzają się bez zarzutu, jak czytam o problemach mam z niemowlęcymi nożyczkami to się zawsze zastanawiam, czemu porządnych dorosłych nie kupią. Nawet noworodkowi da się obciąć paznokietki takimi dorosłymi nożyczkami do paznokci, bez najmniejszego kłopotu.

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    Odp: Jakie nożyczki?

    Ja również nie lubię tych nożyczek dla dzieci używam zarówno dla 9 latki jak i 2 miesięcznego dziecka (prawie) normalnych dla dorosłych. A cążkami obcinam środkowej bo ma taki kaprys
    A te z canpola to naprawdę tępe i takie grube że ni jak małego paznokietka złapać
    nie wiem jak te z firm droższych ale wolę nie ryzykować

    Leave a comment:


  • pieczulka
    replied
    Odp: Jakie nożyczki?

    ja uzywam cążek, nie umiem moim obcinac nozyczkami, na poczatku owszem nozyczki bo paznokcie byly za miekkkie ale teraz to juz tylko cazki, i to te jak dla mnie bo te dzieciowe sa tak jak piszesz tepe (ale mam takie malutkie).

    Leave a comment:

  •    
       

  • ewelka21
    started a topic Jakie nożyczki?

    Jakie nożyczki?

    Drogie Mamy!Mam problem z zakupem dobrych (pod względem jakości)nożyczek dla córki.Do tej pory używałam już nożyczek Canpol Babies i Baby Ono.Niestety jak dla mnie ich jakość pozostawia wiele do zyczenia-szybko stają się tepe, przez co narażają paznockie na uszkodzenia.A może trafiłam tylko na ,,felerne" sztuki?
       
Working...
X