Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sen to zdrowie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sen to zdrowie?

    czytałam, że dzieci do 4 roku życia powinny sypiać w dzień. Mój syn ma 3 lata i za nic nie chce tego robić.
  •    
       

    #2
    u nas corka nie spala w dzien od urodzenia do 5 miesiecy,jak skonczyla rok przestala spac wogule.sama niewiem po kim ona to ma ja ponoc spalam do 5 roku zycia,a maz jakby mogl to spalby caly dzien.dobrze ze az 3 lata mialas chwile spokoju w dzien.

    Skomentuj


      #3
      no fakt
      pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Mój syn spał w dzień do siedemnastego miesiąca.Ale od kiedy odzwyczailiśmy go odsmoczka za nic nie chce spać w dzień.Ale za to wieczorem o 20:30 już śpi.
        Spójrz w oczy dziecka a zobaczysz Boga.

        Michał 14.07.2007

        Skomentuj


          #5
          Wydaje mi sie ze kazde dziecko jest inne i nie ma co uogolniac.Ja osobiscie mam w domu niemowlaka ktory ucina sobie po obiadku drzemke ale 3 latek juz chyba tyle snu nie potrebuje.Wsrod moich przyjaciol czy rodziny dizeci starsze niz2 lata raczej nie spia w dzien.Moze sporadycznie wiec chyba nie masz sie czym martwic

          Skomentuj


            #6
            Mój syn już od bardzo dawna wcale nie śpi w dzień,idzie spac o 21 i śpi do około 9 rana.
            Alanek 14.09.2006

            Skomentuj


              #7
              Myślę że każde dziecko jest inne,moja córcia(niecałe 2 l ) nie śpi w dzień i w nocy nie bardzo.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                podobno w czasie snu sie rosnie.
                shannon

                Skomentuj


                  #9
                  moje maluchy śpią w dzień po 1,5 godziny czasem dłużej

                  Skomentuj


                    #10
                    www.pursecart.com

                    handbags Purse handbag cheap handbags cheap bags gucci bags nike tn nike max nike chaussures tn chaussures requin tnhair straightener ghd hair straightenershair straighteners

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X