Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubranka dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ubranka dla dzieci

    Witam. Chciałam Was zapytać co sądzicie o ubrankach firmy coccodrillo? Czy podobają Wam się te ubranka?- kolory, wzornictwo ? http://www.coccodrillo.pl/BLUE_DOKS,k,40588.html Dla mnie są po prostu prześliczne, wprawdzie ceny są przerażające, ale wolę kupić synkowi zawsze coś ślicznego niż sobie Gatunkowo są też super. A czy Wam podobają się ubranka tej firmy?pozdrawiam
  •    
       

    #2
    Odp: Ubranka dla dzieci

    Osobiście muszę powiedzieć,że bardzo mi się podobają te ubranka,jednak można trafić znacznie taniej.. Te w linku są bardzo drogie,a jest przecież wiele innych sklepów internetowych z artykułami dla dzieci,poszukaj tam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ubranka dla dzieci

      Znacznie taniej,a znanych marek ubranka można kupic w sklepie"odnarodzin.pl" . Są wykonane z bardzo dobrej gatunkowo bawełny, mają piękne wzory i kolory. Rajstopki i skarpetki idealnie przylegają do ciała. Bardzo duży wybór. Jeszcze się nie zawiodłam nigdy na tym sklepie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ubranka dla dzieci

        Cześć, przeglądałam ostatnio sklepy internetowe i znalazłam takie małe szlafroki dla dzieci, nawet zastanawiam się nad zakupem, ale jeszcze zapytam: sprawdza się to? Można w to ubrać dziecko np. po kąpieli? Ktoś ma taki? Może jednak lepszy ręcznik?
        ...
        Kawiarnia Cafe - Zaparz kawę jak barista

        TATUAZE.NET.PL - tatuaże forum o tatuażu, generator napisów na tatuaż

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ubranka dla dzieci

          Cóż, każde dziecko ma inny styl, inną posturę, i na każde pasują inne ciuszki.

          Moja córa to taki mały drań, i do tego szczuplak, w związku z czym jakieś 95% ubrań mamy z KappAhla. Tu można zobaczyć kolekcję dla dziewczynek:
          http://www.kappahl.com/pl/products/d...I-86-128/GORY/

          No cóż, ale małej królewny by w KappAhlu za bardzo nie ubrał, bo falban, różu i słodyczy tam zbytnio nie ma. Każdy ma inny styl.

          W ogóle uwielbiam KappAhla, bo oprócz tego, że trafia nam w styl, i w szczupłość córki, to ma ciuchy o niespotykanie dobrej jakości.

          A co do Coccodrillo. Nie lubię tego sklepu. Póki córka była mała, to jeszcze kombinezony tam kupowałam - teraz już nie, są sztywne, grube, dziecko wygląda jak ludzik Michelin i łazi jak Pudzian. Ubrania nie trzymają rozmiarów, jedne są większe, drugie mniejsze, jedne szerokie, drugie wąskie, jeszcze inne mają dekolt do pasa. Nie wiadomo czego się po nich spodziewać. Jakościowo też średnio.

          Poza tym ja wolę brania z certyfikatem Oeko-Tex, a takowy mają właśnie ciuchy z KappAhla i z Lidla - i tam najczęściej kupuję ubrania dla dziecka. Certyfikat ma też C&A, ale nie pasują nam te ubrania w ogóle (wizualnie).

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ubranka dla dzieci

            Gdy Pola miała parę miesięcy często kupowałam jej ubranka w Coccodrillo.Ale mimo wysokiej ceny ich jakość pozostawia wiele do zyczenia.Ubranka szybko się spierają,rozciągają i tracą fason.Najczęściej kupuję ubranka w H&M i Zarze.Tam zawsze dostaję towar najlepszej jakości.Czasami zglądam także do ReKids i Cubusa.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ubranka dla dzieci

              Ja nie kupuję w Cocodrillo. Nie mam ani jednej rzeczy stamtąd. Jeśli chodzi o sklepy, to zazwyczaj jest to H&M, Smyk, Reservet i Cubus. Bardzo lubię też ubranka marki Next - je zazwyczaj kupuję na aukcjach.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ubranka dla dzieci

                Ja zazwyczaj kupuję na aukcjach internetowych, czasami mamy sprzedają nawet całe paczki ubranek i to w świetnym stanie, więc za jednym zamachem kupuję trzy-cztery gotowe komplety dla dzieciaczka. W sklepach zazwyczaj kupuję bieliznę, bodziaki i pajacyki.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ubranka dla dzieci

                  Moje dzieci mają kilka ubranek z tej firmy i powiem szczerze ze u nas sie sprawdziły.Szczególnie dresy,które po praniu nadal świetnie wyglądały. Także nie mam zastrzeżen co do tej firmy.Inne fajne ubranka mają także: Next,H&M,Re-Kids,Cool Club




                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ubranka dla dzieci

                    Nie są złe, ładne nawet Ale prawdę mówiąc ostatnio jestem raczej fanką GOCCO

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ubranka dla dzieci

                      Moja córcia ma od jakiegoś czasu taki szlafroczek, pierwszy raz założyłam jej gdy miała jakieś 14 miesięcy i według mnie sprawdza się dobrze :-) Często zimową porą po kąpieli, gdy Emilia była gotowa do spania (z mojego punktu widzenia) ale jeszcze nie zamierzała wybrać się do łóżeczka ;-) zakładam jej szlafroczek i bawiła się jeszcze przez jakiś czas...Nie zdarzyło mi się, aby była zmarznięta czy przeziębiona po spacerach pokąpielowych ;-) Tyle, że nasz szlafrok był o 2 rozmiary większy niż Emilia akurat nosiła...Miała go do samiuteńkich kostek ale za to wyglądała ślicznie!!!

                      Ja mogę polecić zakup szlafroczka, ale dla dzieciaka, który już chodzi. Dla Maleństwa, które samo się jeszcze nie przemieszcza, wydaje mi się, że nie jest to konieczne...

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ubranka dla dzieci

                        Szału nie ma.
                        Wolę zdecydowanie H&M.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ubranka dla dzieci

                          Ja mam może ze 3 ciuszki z tej firmy
                          Rajstopki trafiły się rewelacyjne nie sposób ich zedrzeć
                          Tuniczka dla 9 latki spoko ale rozmiar na 116 był dobry a nosi normalnie na 128-134
                          Ja wolę zdecydowanie H&M KaapAhla Zarę i Reserved no i Next co mnei rujnuje finansowo ale za to mam ciuszki co 3 córka już w nich chodzi


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ubranka dla dzieci

                            Coś o tym iwem, zresztą nie trzeba intensywnie uzywać niektóych ubranek, żeby się pzrekonac, że mają podłą jakośc. U mnie na razie NEXT wygrywa Nawet wolę kupić używane ubranka - tu jest sporo własnie z nexta niż nowe no name.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ubranka dla dzieci

                              a ja polecam dadaka. to polska firma i bardzo solidna jakość. mój nadaktywny syn nie dał rady zniszczyć spodni przed wyrośnięciem ;-)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X