Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bielizna dla niemowląt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bielizna dla niemowląt

    Jakie firmy cenicie i za co? Ja od jakiegoś czasu kupuję bieliznę i tekstylia Lupilu - mega tanie, nie wiem cyz mozna je kupic gdzies oprocz Lidla, ale trzeba naprawde dlugo uzywać te rzeczy, żeby się zużyły. u mnie jest tak ze dwa szkraby rosną jak na drożdzach i muszę często się pozbywać spioszkow, skarpetek, bo za male, za ciasne itp. a takie Lupilu to fajny kompromis - ladne, tanie, jakosc calkiem calkiem. wlasnie w poniedzialek sie wybieram na promocje bo teraz patrze na gazetke i oczom nie wierze - 6,99 pln za pare rajstopek! zebym nie przegiela z zakupami!
  •    
       

    #2
    Odp: Bielizna dla niemowląt

    ja sie przyznam ze akurat upieklo mi sie i niewiele rzeczy musze kupowac bo dostaje w spadku, i z tych co mam to najdluzej wytzrymuja h&m, next,early days, rekids,
    uzywam tez lupilu lidl skapety ma dobre, jak i np frotte rajstopek z biedronki i to juz 3 dziecko(moj pierworodny, potem bratanica a teraz moja cora, trzeba prac na lewej stronie) lubie tez cherokee z tesco ale tam kupowalam bluzy i spodnie,teraz mam tez kilka body carter's tez dobrej jakosci

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bielizna dla niemowląt

      Ja kupuję synkowi ubranka w coccodrillo . Mimo iż ceny są zabójcze- to wolę kupić małemu coś porządnego niż sobie Nic po praniu się nie dzieje, gatunkowo są to super ubranka, świetne kolory, eleganckie rzeczy Jestem bardzo zadowolona z tej firmy

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bielizna dla niemowląt

        Bielizna musi być przede wszystkim wygodna,chyba o to właśnie chodzi. Poza tym staram sie zawsze patrzeć na jej jakość,tak aby gatunkowo była dobra,ale wszystko ma niestety swoją cenę

        Skomentuj


          #5
          Odp: Bielizna dla niemowląt

          No to akurat racja,jakość jest tutaj bardzo ważna i ja także zwracam na nią uwagę. Największy wybór jest oczywiście w sklepach internetowych.


          Pozdrawiam www.amko.com.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: Bielizna dla niemowląt

            To ja w takim razie najpierw patrzę na cenę. Wolę kupić kilka par rajstopek gorszego gatunku niż jedne czy dwie super. Dlaczego? Ponieważ moje maluchy codziennie chodzą w rajstopkach (teraz nie, bo są upały ) przede wszystkim po domu - tak wygodniej. Przy takim użyciu niezależnie od tego za ile kupię i tak się zniszczą. Ciągłe pranie zabawa na kolanach. W naszym wypadku idzie na ilość.
            Przebieg ciąży
            Kalendarz ciąży

            Skomentuj


              #7
              Odp: Bielizna dla niemowląt

              Swojej córeczce do 6 miesiąca kupowałam tylko ciuszki bawełniane i białe bo mają najmniej barwnika a bawełna nie podrażnia skóry. Teraz najlepiej sprawdzają się ciuszki H&M i Next

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Bielizna dla niemowląt

                Przy wyborze bielizny dla swoich dzieci kieruje sie głównie wygodą i jakością.Nie musza byc firmowe ale raczej staram sie takie kupować.




                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Bielizna dla niemowląt

                  Jak Jaś był niemowlakiem kupowałam w Gluck bo tylko tylko tam były rozmiary 50. Mój syn (wcześniak) w 56 pływał, a jeden komplet kupiony 48 był ostatnim jaki był w Pati&Maksie . Potem przeszłam na MotherCare.
                  Kupowałam też w pepco ,Smykach - bardzo różnorodnie. Zależy gdzie co mi akurat wpadło w oko i jaka była tego cena. Dużo rzeczy podostawałam z Irlandii. Najwięcej ciuszków mieliśmy w rozmiarze 56 bo w tym rozmiarze Jaś był do 4-5 miesiąca.

                  Teraz większość kupuję w H&M albo Reserved. Ceny nie są ,,zabójcze" jak np. w Wójciku (choć ostatnio skusiłam się na bluzę z kapturem). Do tego na przecenach i wyprzedażach ciuszki są za ,,grosze" po kilka/kilkanaście złotych. Nic się z nimi nie dzieje - można prać do woli, posłużą na pewno innym dzieciom - właśnie chce sprzedać.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Bielizna dla niemowląt

                    Osobiście kieruje sie jakością bawełny i zgadzam się,że czasami można cos fajnego kupic w h&m i przy okazji cos dla siebieKiedyś CUBUS miał fajne rzeczy,ale poszli w chinszczyznę..

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Bielizna dla niemowląt

                      Gdy Olcia była całkiem mała -wszystkie rzeczy kupowalam w sklepach: pepco, tesco,h&m ,c&a kierowałam się dobrą bawełną i dobrze skrojonym ubrankiem. Teraz gdy jest większa-sporo rzeczy dostała od cioci z anglii i kupuję w second hendah czyli(szmateksach) jest u nas sieć "not" w których mozna kupić super perełki znanych marek nike,puma, adidas nówki z metkami-za grosze.Jest czas zbawy na świeżym powietrzu-nie raz nienastarczam z praniem.No i nie żal że zniszczy ubrania.


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Bielizna dla niemowląt

                        Mój maluszek lubi nosić firmę Pinokio, Dany, K&Y. Właśnie smakuje mu rękaw od pajaca

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Bielizna dla niemowląt

                          Ja tez uwazam, ze h&m ma dobre ciuszki dla maluszkow..
                          Poza tym warto czasem kupic cos w sklepach internetowych.. Ceny nizsze a jakos tez dobra..
                          Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Bielizna dla niemowląt

                            Najważniejsze by ubranko było wygodne. Ja kupuję zwykle bawełniane. Na szczęście sporo dostaliśmy "w spadku". Z H&M, Nexta, Cubus też ma fajne ciuszki.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Bielizna dla niemowląt

                              nie mam ulubionej firmy, dla mnie najważniejszy jest materiał, mają być bawełniane, delikatne miękkie, no i biorę też pod uwagę kolor ;p

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X