Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki krem do buzi łagodzący skazę białkową

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jaki krem do buzi łagodzący skazę białkową

    hej
    czy któraś z mam zna jakiś dobry(sprawdzony) krem na łagodzenie objawów skazy białkowej??
    moja dwumiesięczna córcia ma suchą, zaczerwienioną skórę na policzkach. na pewno ja to piecze i swędzi
  •    
       

    #2
    Odp: jaki krem do buzi łagodzący skazę białkową

    polecam EMOLIUM KREM dlaczego? dlatego, ponieważ natłuszcza i nawilża naskórek, ogranicza przeznaskórkową utratę wody, odbudowuje płaszcz hydrolipidowy oraz zmiękcza i uelastycznia naskórek....aplikuje swojemu synkowi 2razy dziennie i ma piekna buzie

    Skomentuj


      #3
      Odp: jaki krem do buzi łagodzący skazę białkową

      Ja polecam Oilatum soft krem, mój synek miał bardzo sucha skórkę w różnych miejscach np. na policzkach , nóżkach, pleckach takie typowe suche plamy dla skazy białkowej. Po zastosowaniu tego kremu po 2 dnich zeszło, aż nie mogłm uwierzyć.

      waga:5660 wzrost 63

      Skomentuj


        #4
        Odp: jaki krem do buzi łagodzący skazę białkową

        właśnie zaopatrzyłam się w emulsje do kąpieli emolium i krem oilatum i muszę powiedzieć że jestem zadowolona bardzo. od 2 dni już ich używam i jest bardzo duża poprawa. moja córeczka ma gładziutką buźkę. szkoda tylko że o tym jakich kosmetyków mam używać, żeby nie zaszkodzić mojej córeczce muszę dowiadywać się na forach internetowych a nie od swojego lekarza pediatry

        Skomentuj


          #5
          Odp: jaki krem do buzi łagodzący skazę białkową

          sprobuj ja wykapac w krochmalu lub kup calie w aptece
          ja ogolnie na rozne podrawnienia uzywam masci witaminowej na zamowienie, jest SUPER!!! jesli chcesz to przesle Ci przepis, ona jest na recepte, wiec musialabys zaniesc do pediatry ten przepis


          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



          ---------------------------------------------------

          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

          Skomentuj


            #6
            Odp: jaki krem do buzi łagodzący skazę białkową

            w krochmalu i nadmanganianie już kąpałam ale odstawiłam na razie bo bardzo wysuszyło mojej córci skórę. oilatum i emolium jest super. twarzyczka mojego maleństwa jest o niebo lepsza. mam nadzieje ze niedługo zażegnamy ten problem

            Skomentuj


              #7
              Odp: jaki krem do buzi łagodzący skazę białkową

              Spróbuj oilatum i emolium,zreszta forumowiczki nie na darmo go zachwalają,bo przy skazie białkowej jest naprawdę bardzo potrzebny.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jaki krem do buzi łagodzący skazę białkową

                My też używamy Oilatum i jesteśmy bardzo zadowolone.
                www.mojdzieciak.blogspot.com

                Skomentuj

                       
                Working...
                X