Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

biała kupka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    biała kupka

    Witam,

    Jak myślicie co moze być przyczyną biało-szarych kupek u dziecka? Moja córeczka ma 2 latka i 4 m-ce. Ponad miesiąc temu przechodziła grypę żołądkową (przez tydzień wieczorne i nocne wymioty, a później biegunka). Gdy w piątek (10.12.) wieczorem zwymiotowała, pomyśłałam, że znów załapała jakiegoś rotawirusa, ale tym razem jest inaczej. Wymiotowała jeszcze w nocy i w sobotę rano, później 3 kupki bardzo luźne - woda. Sobotnie popołudnie i noc były w porządku, ale dziś rano zrobiła już dwie kupki w miarę zbite ale za to w kolorze białym, może szarym. Oprócz tego w drugiej kupce zaopserwowałam kawałeczki jedzenia z wczoraj, tak jakby nie strawione tylko pogryzione, np maluteńkie kawałeczki pomarańcza. Martwie się co to może być...
    Córeczka ogólnie wygląda jakby czuła się dobrze, jest wesoła i energiczna.

    #2
    Odp: biała kupka

    Witaj
    Nie wiem od czego takie kupki mogą być. Może po ostatnich lekach brzuszek się rozregulował i za mało probiotyków otrzymywała i teraz jej brzusio sobie nie radzi? Na pewno daj jej samego soku marchwiowego(u mego synka zawsze pomaga) zagęszcza kupkę i zrób jej dietkię lekko strawną a następnie idź z nią do pediatry.Lepiej niech osucha zbada i powie że niema się czym martwić czekać co się stanie dalej
    Adaś ur.09.2008.
    Michałek
    [Iur.02.2011 o [/I]

    Skomentuj


      #3
      Odp: biała kupka

      czy resztki jedzenia w kupach nie sa jakims dziwnym zjawiskiem,(zalezy ile tego) ale kup malej lakcid czy inna oslone przewodu pokarmowego, kefiry jogurty(o ile juz nie skarzy sie na zle samopoczucie) daj jej lekkie jedzonko, a pomarancze do takich nie naleza - banany, kleiki , pire ziemniaczane.

      Skomentuj


        #4
        Odp: biała kupka

        radzę jak najszybciej do lekarza, bo jasne kupy o nienaturalnym kolorze mogą(choć oczywiście nie muszą)m.in oznaczać problemy z wchłanianiem substancji odżywczych z jelit, bądź o kłopotach z wątrobą.
        lepiej skontrolować.




        "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

        Skomentuj

               
        Working...
        X