Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotelik dla 3-latka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Fotelik dla 3-latka

    Zgadzam się co do Recaro robią bardzo dobre foteliki. Ten co pokazujesz także super, jeśli miałabym tyle środków to na pewno poważnie bym rozważyła zakup. BabySafe Mastiff także ma stalową ramę i ochronę boczną, dla mojej półki cenowej w sklepie polecali mi właśnie Chart lub Mastiff, ale jako iż nie chciałam na isofix i spodobało mi się składane oparcie zdecydowałam się na fotelik Chart.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Fotelik dla 3-latka

      Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
      My z Mężem rozważamy zakup fotelika Recaro Start 2.0, ponieważ ma trwałą, aluminiową konstrukcję, a nie plastikową tak jak większość fotelików.
      Zgadzam się z Wami dziewczyny co do RECARO to bardzo dobra firma, którą wszyscy polecają. Fotelik Start 2.0 oglądałam i wygląda bardzo solidnie, ale problemem są finanse. Nie mam funduszy na kupno fotelika w tej cenie. Ale jakbym miała to wiadomo chętnie też bym taki kupiła.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Fotelik dla 3-latka

        Dostałam powiadomienie o nowym poście i wyleciało mi z głowy, że na niego odpowiedziałam dużo wcześniej. Echh głupia ja Nie wiem jak to usunąć

        Skomentuj


          #34
          Odp: Fotelik dla 3-latka

          Ja również nie zdecydowałabym się na zakup fotelika który był używany chyba, że od rodziny. Jednak zawsze co nowe to nowe, na takich rzeczach nie można oszczędzać bo tu chodzi o bezpieczeństwo naszych pociech.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Fotelik dla 3-latka

            Dla najmłodszych moim zdaniem taki fotelik jest najlepszym rozwiązaniem. Bardzo wygodne rozwiązanie, zapewniające odpowiednie bezpieczeństwo dziecku w samochodzie.
            Last edited by gagatka; 20-10-2020, 11:06. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: Fotelik dla 3-latka

              Ja kupiłam dla mojej 3 latki fotelik Chicco Oasys 2/3 Fixplus. Mnie przekonało, że ma 4 gwiazdki w testach ADAD i zagłówkek niezależnie regulowany od tej ochrony bocznej. Bo moja córeczka jest dość szupła i nie wyobrażam sobie , gdybym miała jej regulować fotelik np. ze względu na wzrost, a na szerokości od razu też by się robił szerszy - i tym samym za duży
              Ona jest zadowolona ja też - bo łatwo się go montuje (a z mężem często się wymieniamy autami i przenosimy fotelik) także polecam
              Attached Files

              Skomentuj


                #37
                Odp: Fotelik dla 3-latka

                Jaki jest Wasz stosunek do testów? Czy Waszym zdaniem są one wiarygodne?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Fotelik dla 3-latka

                  w większości przypadków każdy fotelik samochodow jest dobry pod warunkiem, że jest wykonany z dobrych materiałów i jest przestronny. Dziecko musi się czuć swobodnie w foteliku i nie czuć skrepowania bo będzie się szybko denerwować. A wtedy podróż może być trudna
                  Last edited by gagatka; 20-10-2020, 11:06. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Fotelik dla 3-latka

                    Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najlepszym wyborem są foteliki 9-36 kg. Nasz synek ma obecnie 3 lata i zakupiony w tym stylu fotelik BRITAX/ROMER MULTI-TECH III idealnie się sprawuje w swojej roli. Zakupiliśmy go w atrakcyjnej, promocyjnej cenie także zakupienie markowego i porządnego fotelika nie stanowi problemu, wystarczy dobrze poszukać.
                    Last edited by gagatka; 20-10-2020, 11:06. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Fotelik dla 3-latka

                      Szczerze mówiąc zwracam uwagę na testy i certyfikaty bezpieczeństwa. U nas do 3 lat mieliśmy taki fotelik, ale można też od razu kupować te do 25kg, posłużą jeszcze dłużej.
                      Last edited by gagatka; 20-10-2020, 11:05. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Fotelik dla 3-latka

                        Kompletnie nie jestem zaznajomiony z tym tematem... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
                        Veritas est adaequatio rei et intellectus.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Fotelik dla 3-latka

                          Tak jak tu było wspominane też polecam foteliki 9-36 kg Montuje się go przodem do kierunku jazdy i posiada system ISOFIX co pozwala na łatwą instlację fotelika. Zagłówek posiada regulacje pochylenia dzięki czemu łatwiej dopasować go do wzrostu dziecka. Do tego ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami dla większego komfortu małego pasażera. Tapicerkę można też zdjąć w każdej chwili i wyprać. Generalnie polecam Ci foteliki od Caretero, są bardzo dobre!
                          Last edited by gagatka; 20-10-2020, 11:05. Powód: link
                          Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                          Skomentuj


                            #43
                            Ja natomiast zdecydowałam się postawić dla synka na zakup bezpiecznego i wygodnego podczas dłuższych wyjazdów na przykład do moich rodziców na wieś, czy także na rodzinne wakacje, czyli modelu Cybex Pallas M-Fix Gray Rabbit, który znaleźliśmy w dobrej cenie który posłuży nam wiele lat, ponieważ jego zakres wagi to 9-36kg. Do tego posiada wiele opcji regulacji zagłówka, oparcia, dobra wentylacja i regulowana poduszka bezpieczeństwa. Wszystko tak jak być powinno, pozdrawiam!
                            Last edited by gagatka; 20-10-2020, 11:04. Powód: link

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X