Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chrostki na twarzy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Chrostki na twarzy

    Synuś ma 2 miesiące i ma takie Chrostki na twarzy. Gdzie nie gdzie są to takie plamki czerwone i takie szorstkie nie wiem co mam robić smarować czymś ? Poradzicie mi proszę

    #2
    Odp: Chrostki na twarzy

    wygląda to na alergię na białka mleka, ale przez neta nic pewnego, najlepiej odwiedzić lekarza, a do czasu wizyty, jest karmiony naturalnie mama niech ograniczy produkty mleczne zwłaszcza żółty ser, ale i mleko, serki, jogurty itd
    jeśli maluch jest karmiony sztucznie, wtedy zapewne lekarz przepisze odpowiednią mieszankę nie zawierającą uczulających białek.




    "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

    Skomentuj


      #3
      Odp: Chrostki na twarzy

      Nie koniecznie na białko mleka... mój mały też dostał krostek i sie okazało, że na białko, ale kurze... a dzień wcześniej na kolację zjadłam tylko jedno jajko... najlepiej iść do lekarza. Nie musisz ich smarować same zejdą. Możesz maluszka wykąpać w krochmalu, złagodzi to troszke dyskomfort na buzi i np cieniutko posmarowac maścią z witamina A


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: Chrostki na twarzy

        Maja mała tez miała takie coś,okazało się niestety,że ma uczulenie na białko Niestety teraz serka czy jogurtu nie mogę jej dać,bo od razu wyskakują jej krostki

        Skomentuj

               
        Working...
        X