Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem:)

    WITAM DROGIE MAMUŚKI!

    Chciałabym się dowiedzieć jak u was i w jakim miesiącu życia mieliście pierwszą wspólną kąpiel w wannie z maluszkiem. Mój ma skończone 9 tygodni i mam ochotę wpuścić go na chwilę do wanny z mężem nadzorując, ale prosiłabym o wasze cenne porady, które nabyłyście same. serdecznie pozdrawiam!
  •    
       

    #2
    Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

    Moja Amelka kąpala się ze mną pierwszy raz po ukończeniu pierwszego roku życia.Wcześniej jakoś nie nadążyła się okazja na to.
    Amesia była zachwycona że mogla umyć mamę
    Teraz towarzyszą jej lalki
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

      Napisane przez Alhera Pokaż wiadomość
      WITAM DROGIE MAMUŚKI!

      Chciałabym się dowiedzieć jak u was i w jakim miesiącu życia mieliście pierwszą wspólną kąpiel w wannie z maluszkiem. Mój ma skończone 9 tygodni i mam ochotę wpuścić go na chwilę do wanny z mężem nadzorując, ale prosiłabym o wasze cenne porady, które nabyłyście same. serdecznie pozdrawiam!
      Ja z Weroniką wykąpałam się jak miała skończone 8 tygodni trzeba tylko uważać żeby za dużo płynu do kąpieli nie używać bo wtedy za mocno się ślizga w rączkach teraz ma skończone 16mc i dość często kąpiemy się razem bo to uwielbiamy, jesteśmy ze sobą bardzo zżyte i jak tylko widzi, że szykuję się do wanny ona od razu też jest gotowa...
      Myślę, że nie ma w tym nic złego jeśli wykąpiesz się sama ze swoim synkiem, to bardzo zbliża. Oczywiście zabawa z prysznicem obowiązkowa.
      Trzymam kciuki
      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







      Skomentuj


        #4
        Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

        Co do płynu do kąpieli to używamy Oilatum, tego się malutko daje, i nie jest aż takie śliskie. a ile mam nalać wody, zeby się maluszek ( i JA ) czuł bezpiecznie?? bo nie chcę ani za mało ani za dużo nalać...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

          My laliśmy do około pępka jak siedzisz w wannie. Pamiętać trzeba o sile wyporu ja malutką trzymałam blisko siebie albo za główkę i pupę przed sobą.
          Jeśli nie masz jeszcze wprawy w trzymaniu malucha to nic na siłę
          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







          Skomentuj


            #6
            Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

            Witam,
            ja pierwszy raz z córeczką kąpałam się jak skończyła 6 miesięcy i zaczeła dobrze siedzieć. Wcześniej się bałam. Kąpiel z maluszkiem jest bezcenna, taką samą radość ma dziecko jak rodzice super sprawa, polecam
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

              Ja z córeczka poraz pierwszy wykapałam się jak miałą skończone 3 miesiące, miałam podgiete kolana i córcia leżała na nich gdy ją myłam. Wody wlałąm tyle żeby nózki i pupa Elenki były zanużone


              ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




              IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



              ---------------------------------------------------

              Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

                synek ma juz 9tyg i chetnie bym sie z nim wykapała ale niestety nie mam jak... Mąż za granicą a w łazience nie mam nic na czym mogłąbym go polozyc i wytrzec


                ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                ---------------------------------------------------

                Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

                  Z tego co pamiętam,to ja z Bartusiem kąpałam się pierwszy raz kiedy miał skończone osiem roku bardzo miło to wspominam,na poczatku były ibawy,ale zupełnie nieuzasadnione. Potem chciał kąpac się sam-no oprócz zabawek

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

                    Najwięcej problemów sprawiała mi kąpiel malucha. Na szczęście znalazłam receptę na ten kłopot, który spędzał mi sen z powiek. Okazał się to tummy-tub.pl . Tam znalazłam wiaderko do kąpieli dla dziecka. Dzięki temu wiaderku moje dziecko jest odprężone i spokojne. Jestem młodą mamą, więc nie mam doświadczenia, a dzięki tummy-tub nabrałam pewności i spokoju.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

                      Napisane przez dirtydancer Pokaż wiadomość
                      Najwięcej problemów sprawiała mi kąpiel malucha. Na szczęście znalazłam receptę na ten kłopot, który spędzał mi sen z powiek. Okazał się to tummy-tub.pl . Tam znalazłam wiaderko do kąpieli dla dziecka. Dzięki temu wiaderku moje dziecko jest odprężone i spokojne. Jestem młodą mamą, więc nie mam doświadczenia, a dzięki tummy-tub nabrałam pewności i spokoju.
                      i z tym wiaderkiem kąpiesz się z dzieckiem w wannie???
                      hahahahahahhahahahahahha


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

                        Majajula Nie da sie usunac takich spamowiczow co to pisza ni z gruszki ni z pietruszki w kazdym poscie to samo? Przeciez to jest tak drazniace ze nie wiem... Czego ludzie nie zrobia dla reklamy jakiegos badziewia
                        Zuzia




                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

                          U nas pierwsza wspólna kąpiel z dzieckiem była po skonczeniu roczku jak już dobrze siedział i bawił się w wannie sam.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

                            Moje dzieci kąpały sie z nami od poczatku-tylko się pępuszki pogoiły.Mąż ,czy ja siadaliśmy w wannie i jedno z nas przynosiło bobasa.Siadało się wygodnie podkurczało nogi tworząc fotel i maluszek lezał obserwował i nie miał obaw przed wodą.Myło sie dzidziusia przytulało i ciumało i było strasznie fajnie.Więz jaka się wtedy rodzi...bezcenna.
                            Nie raz miałam okazje siedząc w ciepłej kompieli karmić dziecko piersią tez niezapomniane i bardzo imtymne przezycie.
                            Potem przejmowalismy pałeczke któreś znas odbierało dziecko i na pralce na puchatym reczniku zaczynał się rytuał smarowania ,masazu(bo tak mnie uczyła moja mama a ja babcia) ze dobrze maluszka połozyć na brzuszku i masować plecki z góry do dołu naprzemian...wtedy ida takie"bąki"odgazowany dzidzuś śpi doskonale.
                            No i teraz nawet jak wyzbyłam się wanny i kompiemy się pod prysznicem Olka często wpada z wizytą


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

                              Pierwszą wspólną kąpiel zrobiłyśmy sobie jak Mała miała 3 miesiące. Od znajomych dostaliśmy kaczuszki do kąpieli, więc dodatkowo się bawiłyśmy Poza tym co tydzień chodzimy razem na basen, więc kąpiemy się w dużo większej niż domowa wannie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X