Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Amko
    replied
    Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

    Z tego co pamiętam,to ja z Bartusiem kąpałam się pierwszy raz kiedy miał skończone osiem roku bardzo miło to wspominam,na poczatku były ibawy,ale zupełnie nieuzasadnione. Potem chciał kąpac się sam-no oprócz zabawek

    Leave a comment:

  •    
       

  • ja-mamusia
    replied
    Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

    synek ma juz 9tyg i chetnie bym sie z nim wykapała ale niestety nie mam jak... Mąż za granicą a w łazience nie mam nic na czym mogłąbym go polozyc i wytrzec

    Leave a comment:


  • ja-mamusia
    replied
    Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

    Ja z córeczka poraz pierwszy wykapałam się jak miałą skończone 3 miesiące, miałam podgiete kolana i córcia leżała na nich gdy ją myłam. Wody wlałąm tyle żeby nózki i pupa Elenki były zanużone

    Leave a comment:


  • tuliXpanek
    replied
    Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

    Witam,
    ja pierwszy raz z córeczką kąpałam się jak skończyła 6 miesięcy i zaczeła dobrze siedzieć. Wcześniej się bałam. Kąpiel z maluszkiem jest bezcenna, taką samą radość ma dziecko jak rodzice super sprawa, polecam

    Leave a comment:


  • Jamirka
    replied
    Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

    My laliśmy do około pępka jak siedzisz w wannie. Pamiętać trzeba o sile wyporu ja malutką trzymałam blisko siebie albo za główkę i pupę przed sobą.
    Jeśli nie masz jeszcze wprawy w trzymaniu malucha to nic na siłę

    Leave a comment:


  • Alhera
    replied
    Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

    Co do płynu do kąpieli to używamy Oilatum, tego się malutko daje, i nie jest aż takie śliskie. a ile mam nalać wody, zeby się maluszek ( i JA ) czuł bezpiecznie?? bo nie chcę ani za mało ani za dużo nalać...

    Leave a comment:


  • Jamirka
    replied
    Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

    Napisane przez Alhera Pokaż wiadomość
    WITAM DROGIE MAMUŚKI!

    Chciałabym się dowiedzieć jak u was i w jakim miesiącu życia mieliście pierwszą wspólną kąpiel w wannie z maluszkiem. Mój ma skończone 9 tygodni i mam ochotę wpuścić go na chwilę do wanny z mężem nadzorując, ale prosiłabym o wasze cenne porady, które nabyłyście same. serdecznie pozdrawiam!
    Ja z Weroniką wykąpałam się jak miała skończone 8 tygodni trzeba tylko uważać żeby za dużo płynu do kąpieli nie używać bo wtedy za mocno się ślizga w rączkach teraz ma skończone 16mc i dość często kąpiemy się razem bo to uwielbiamy, jesteśmy ze sobą bardzo zżyte i jak tylko widzi, że szykuję się do wanny ona od razu też jest gotowa...
    Myślę, że nie ma w tym nic złego jeśli wykąpiesz się sama ze swoim synkiem, to bardzo zbliża. Oczywiście zabawa z prysznicem obowiązkowa.
    Trzymam kciuki

    Leave a comment:

  •    
       

  • ColorWomen
    replied
    Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

    Moja Amelka kąpala się ze mną pierwszy raz po ukończeniu pierwszego roku życia.Wcześniej jakoś nie nadążyła się okazja na to.
    Amesia była zachwycona że mogla umyć mamę
    Teraz towarzyszą jej lalki

    Leave a comment:


  • Alhera
    started a topic Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem:)

    Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem:)

    WITAM DROGIE MAMUŚKI!

    Chciałabym się dowiedzieć jak u was i w jakim miesiącu życia mieliście pierwszą wspólną kąpiel w wannie z maluszkiem. Mój ma skończone 9 tygodni i mam ochotę wpuścić go na chwilę do wanny z mężem nadzorując, ale prosiłabym o wasze cenne porady, które nabyłyście same. serdecznie pozdrawiam!
       
Working...
X