Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

    Nasz synek uwielbia kąpiel, ostatnio bardzo chlapie. Rusza rączkami, nogami, wije się, podnosi plecki. Myślę, że już niedługo wezmę go ze mną do wanny. Ma 7 miesięcy.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

      Mój mąz razem z Jasiem kapał sie jak ten skonczył roczek mysle ze to odpowiedni czas dziecko juz ma kontrole nad swoim cialem i czerpie radoche ze wspolnej kapieli z rodzicem

      Skomentuj


        #18
        Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

        Mój kąpał się ze mną jak miał hmm chyba 4 miesiące ale szczerze mówiąc był średnio zainteresowany. Zachowywał się tak samo jak w swojej plastikowej wanience

        Skomentuj


          #19
          Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          Mój kąpał się ze mną jak miał hmm chyba 4 miesiące ale szczerze mówiąc był średnio zainteresowany. Zachowywał się tak samo jak w swojej plastikowej wanience
          ja jakoś nie jestem zwolenniczkom kąpieli wspólnej rodzic plus dziecko - jakoś to nie higieniczne w moim odczuciu - ale każdy lubi coś innego

          Skomentuj


            #20
            Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

            ja się nie kąpię z maluchem, jakoś nie uważam, że to jest dobre, że nasze bakterie mają się łączyć w wannie. ono ma inne kosmetyki poza tym

            Skomentuj


              #21
              Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

              Ja wanny nie mam,więc i nie mam tego problemu pod prysznicem razem ciężko byłoby nam się zmieścić, ale też uważam że wspólne kapanie to raczej nie jest dobry pomysł, jakieś to takie niesmaczne jak dla mnie..

              Skomentuj


                #22
                Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

                Ja nie jestem zwolennikiem kąpania się z dzieckiem. Raczej nie będę nigdy tego praktykować. Obecnie dodaję krochmal do kąpieli niemowlaka i raczej nie chciałabym być wykrochmalona, haha. Nie wiem czy znacie tę metodę, przeczytajcie http://adamed.expert/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

                  Napisane przez lucencia Pokaż wiadomość
                  Ja nie jestem zwolennikiem kąpania się z dzieckiem. Raczej nie będę nigdy tego praktykować. Obecnie dodaję krochmal do kąpieli niemowlaka i raczej nie chciałabym być wykrochmalona, haha. Nie wiem czy znacie tę metodę, przeczytajcie http://adamed.expert/
                  A po zo dodawać krochmal do każdej kąpieli dziecka? Sama jako maluch też byłam w nim kąpana i pamiętam, że sama kąpiel i skóra zaraz po była fajna więc nie ma się jak dla mnie czego bać

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

                    ja powiem szczerze nigdy nie miałam z dzieckiem wspólnej kąpięli a syn ma 4 latka. Nie mam nic przeciwko takim sytuacjom. W naszym przypadku nie było mozliwości

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X