Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kosmetyki dla niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: kosmetyki dla niemowlaka

    oliwka dla dziecka, waciki zwykłe czyste do przemywania pępuszka, żel pod prysznic do włosów i ciała, nożyczki do paznokci, sudokrem,

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Napisane przez ygi Pokaż wiadomość
      Niedługo rodzę, ale kompletnie nie wiem jakie kupić kosmetyki do pielęgnacji dziecka od pierwszego dnia. Czy lepsze jest mydło czy żel czy kupować szampon? balsam czy oliwka? proszę o rady. Co powinno znaleźć się na podstawowej liście kosmetyków do pielęgnacji. (mam już linomag i sudocrem)
      Po pierwsze- zastanów się czy zależy Ci na naturalnej pielęgnacji czy jest Ci obojętne co jest w składzie? Ja moge polecić derma eko baby i eeny meeny- mają dobre skłądy i bezpieczne od 1 dnia życia. na sto procent Ci wystarczy np taki mały zestaw: żel do mycia, krem łagodzący, olejek ochronny, balsam sos - nic więcej. nie ma potrzeby mnoiżyć kosmetykow jak dziecko nie ma zmian skornych

      Skomentuj


        #63
        Zasadniczo godnych polecenia kosmetyków pielęgnacyjnych na naszym rynku znajdziemy dzisiaj naprawdę dużo. Niemniej jednak warto zaopatrzyć się w skuteczny produkt np. na podrażnienie skóry . Doskonale sprawdzi się on także w razie odparzeń, wobec czego zdecydowanie warto mieć go w swojej domowej apteczce.
        Last edited by gagatka; 06-10-2020, 11:56. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Jestem fanką naturalnych kosmetyków. Kupowałam je np. w sklepach zielarskich i nic nie działo się ze skórą synka. Teraz używam zazwyczaj oleju z migdałów i nagietka.

          Skomentuj


            #65
            Przede wszystkim ważne jest żeby wybierać kosmetyki do stosowania od pierwszych dni. Dobry żel do mycia i oliwka to podstawa a dodatkowo warto zaopatrzyć się w krem na podrażnienia. Dla mnie najlepsze są uniwersalne kosmetyki, które wystarczy kupić raz a sprawdzają się w wielu sytuacjach. Polecam np cynkokrem, jest fajny bo można go używać do codziennej pielęgnacji ale pomaga też na odparzenia i trądzik.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X