Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kosmetyki dla niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: kosmetyki dla niemowlaka

    Nie wiem czy będę oryginalna, ale ja preferuje kosmetyki Johnsona. Może dlatego że mama ciągle podkreślała że ja takie same miałam, bo były w darach w kościele. Teraz kupuję je w zestawach w sklepie internetowym http://www.*************************************************...ON-S-1121.html

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: kosmetyki dla niemowlaka

      Ja polecam emoilienty do kąpieli typu Oilatum czy Oilan Polski odpowiednik. Jeżeli nie wiesz na co się zdecydować to polecam stronkę klub ekspertek ofeminin.pl Tu znajdziesz mnóstwo kosmetyków dla niemowlaka i opinie ekspertek, które ocaniają dany produkt. Sama z tej stronki korzystam jak nie wiem na co się zdecydować.

      Skomentuj


        #48
        Odp: kosmetyki dla niemowlaka

        Ja wzięłam raz na próbę oliwkę Babydrwam z rossmana i byłam pod wrażeniem tego jak dobre są te kosmetyki w stosunku do niskiej ceny.

        Skomentuj


          #49
          Odp: kosmetyki dla niemowlaka

          Napisane przez Babikos Pokaż wiadomość
          Ja wzięłam raz na próbę oliwkę Babydrwam z rossmana i byłam pod wrażeniem tego jak dobre są te kosmetyki w stosunku do niskiej ceny.
          masz rację dobra jakość w bardzo dobrej cenie

          Skomentuj


            #50
            Odp: kosmetyki dla niemowlaka

            oliwka to ja mam johnson&johnson, na oparzenia bepanten to tylko doraznie gdy ejst juz naprawde odparzona skorka, a do codziennej pielegnacji polecam z chicco na odparzenia

            Skomentuj


              #51
              Odp: kosmetyki dla niemowlaka

              ja zdecydowanie na odparzenia polecam Alantan, sprawdzalam kilka srodkow, ale ten jest zdecydowanie najskuteczniejszy

              Skomentuj


                #52
                Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                Słyszałam o nim i nawet raz stosowaliśmy jeszcze zanim zmieniliśmy pieluszki z tetrowych,wiec takze na odparzenia jak najbardziej polecam,u nas poskutkowało.

                www.Amko.com.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Napisane przez Magdalena885 Pokaż wiadomość
                  Czy orientujecie się może czy Sudocrem można stosować profilaktycznie?
                  Oczywiście, że tak, ale to też zależy jaką skórę ma maluszek, jeżeli skłonną do przesuszania, to radziłabym tylko przy odparzeniach, jeśli nie, to spokojnie można stosować przy każdej zmianie pieluszki. Jeśli skórka maluszka się przesusza to lepszy jest Linomag, albo zwykły , najprostszy, tradycyjny puder. Pozdrawiam

                  ____________________
                  Znaleźliście nas to sprawdźcie odsysanie tłuszczu - Myślimy że warto - niepożałujecie, bogata oferta .
                  Last edited by BestMitchel91; 20-03-2014, 14:43.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                    :Z Bambino najlepsze.. Mam i szampon, oliwke, krem... po prostu wszystko z tej firmy używam
                    Moja strona gdzie można znaleźć literki dekoracyjne

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                      ja u mojej córci od samego początku stosuje profilaktycznie sudocrem i nie mamy żadnego problemu pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                        Do kapieli synka uzywam Nivea baby 2w1 szampon i plyn do kapieli a po kapeli Nivea baby balsam sa bardzo wydajne i niedrogie pozatym hipoalergiczne i mozna stosowac je od 1 mies

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                          zauważyłam że posiadasz już linomag i sudocrem, polecam zdecydowanie bepanten. Na początku używałam oilatum, balneum i alantan od tego zaczerwienił się mojemu synkowi odbyt. Od kilku dni używam bepanten i jestem mega zadowolona, zaczerwienienie znika i nie musiałam kupować żadnych maści, wystarczy przy kazdej zmianie pieluszki używać aby uniknąc odparzeń

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                            Ja również polecam Bepanthen, u nas się sprawdza. Poza tym bardzo mi pomógł na początku karmienia piersią. Smarowałam nim bolące sutki i ulga niesamowita.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                              To prawda, że produkty rossmana są bardzo dobre w stosunku cena/jakość, chociaż dla dziecka nigdy tam nic nie kupowałam, raczej coś dla siebie i męża. Chciałabym się jednak Was zapytać, który z tych szamponów dla niemowlaka byście poleciły Chodzi mi o to,żeby był jak najbardziej delikatny-boję się, że moge go uczulić, gdy będzie zbyt dużo chemii w nim. Jestem przewrażliwiona tym bardziej, że jedna dziewczyna ode mnie z pracy mówiła, że uczuliła dziecko przy użyciu szamponu, też rzekomo dla dzieci
                              Last edited by EmmyZ; 30-03-2014, 20:28.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                                A co powicie o serii kosmetyków Nivea do pielęgnacji niemowląt,korzystacie z nich? Bp moja znajoma bardziej je polecała więc im więcej opinii tym lepiej.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X