Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kosmetyki dla niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: kosmetyki dla niemowlaka

    szczerze... ja nie koniecznie. co oni mają innego w swoim asortymencie?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: kosmetyki dla niemowlaka

      Koleżanka - świeżo upieczona mama podała mi link do strony z kosmetykami, są atrakcyjne ceny - może znajdziecie swoje sprawdzone kosmetyki w nim, choć nie same kosmetyki tu są: http://ebambino.pl

      Skomentuj


        #33
        Odp: kosmetyki dla niemowlaka

        Napisane przez Dorota225 Pokaż wiadomość
        Znacie kosmetyki hygienic baby?
        ja znam i śmiało mogę polecić mam delikatną skórę więc dla siebie też je biorę :P fajnie się pienią przyjemny zapach i nie mam żadnych podrażnień po nich no i cena rewelacja

        Skomentuj


          #34
          Odp: kosmetyki dla niemowlaka

          Akurat tej serii kosmetyków w ogóle nie znałam,ale dzięki za polecenie,będę mieć ja na uwadze. Możesz napisac tylko gdzie można ją kupić oraz ile kosztuje?



          www.Amko.com.pl

          Skomentuj


            #35
            Odp: kosmetyki dla niemowlaka

            http://ebambino.pl/ z tej stronki przykładowo za 5.99 ogólnie sporo promocji teraz mają na tej stronie

            Skomentuj


              #36
              Odp: kosmetyki dla niemowlaka

              Może Oillan Baby ?



              Skomentuj


                #37
                Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                Dziewczyny, a macie jakieś doświadczenia z linią BabyDream z Rossmanna? Kusi mnie cena, dostępność i skład (bez barwników, parabenów i in.)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                  Napisane przez bazylianna Pokaż wiadomość
                  Dziewczyny, a macie jakieś doświadczenia z linią BabyDream z Rossmanna? Kusi mnie cena, dostępność i skład (bez barwników, parabenów i in.)
                  Ja stosowałam kosmetyki z serii Baby Dream, i szczerze nie zabardzo bym polecała, mojej córci wysuszała strasznie skóre, włoski też miała matowe po umyciu w ogole nie nawilżały jej skóry.





                  Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                    Także nie polecam babydreama (do mycia ciała nie wiem jak balsamy). Wysusza, ściąga skórę, dla niemowlaka uważam, że są to produkty zbyt agresywne. Po pierwszym zastosowaniu u dziecka postanowiłam sama to badziewie zużyć do rąk i musiałam kremować i to grubą warstwą po każdym użyciu a dla porównania przy myciu mydłem w płynie dove kremuję ręce tylko raz dziennie po wieczornej kąpieli. Szampon był w użyciu 'tępy' i takie samo uczucie było po jego spłukaniu na włosach. Bardzo plątał włoski malucha.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                      Zatem nie będę ryzykować, poszperam jeszcze wśrod wpisów i znajdę coś bardziej sprawdzonego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                        Od siebie z tych tańszych produktów mogę polecić te z nivei. Kupiłam niedawno w biedronce żel do mycia ciała i włosków z którego jestem bardzo zadowolona (używa córka i do ciała i do włosów, i tu i tu się sprawdza) i mleczko do ciała, które strasznie długo się wchłania ale poza tym jest poprawne bez rewelacji ot takie zwykłe mleczko do ciała. Na pewno nie podrażniają i nie wysuszają skóry te produkty co dla mnie jest już dużym plusem.
                        A z droższych i tu mogę powiedzieć, że lepszych nigdy nie miałam to seria lipikar z la roche posay (w aptekach, mogą używać niemowlaki). Nie pamiętam ceny ale grubo ponad stówę wydałam na żel do mycia i balsam do ciała więc drogo. Ale moja córka ma strasznie suchą skórę, łuszczącą się, rogowaciejącą, wiecznie podrażnioną i ta seria była rewelacyjna. Teraz jest trochę lepiej z jej skórką więc póki co używam tej nivei no i na razie nie ma pogorszenia. A do lipikaru wrócę na pewno na jesień bo w sezonie grzewczym jest najgorzej.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                          Jeszcze mi się sonda u góry wyświetla 'balsam czy oliwka'
                          Oliwki nie powinny używać dzieci w tym niemowlaki w ogóle. Zatyka pory, nie pozwala skórze na odbudowanie naturalnej warstwy ochronnej (lipidowej), często są perfumowane- tu bambino to chyba króluje, ma tak intensywny zapach, ze aż mdli od nadmiaru dodatków zapachowych. Lepsze są mleczka, kremy czy balsamy, a jeśli ze skórą dziecka się nic nie dzieje to najlepiej nie stosować żadnych kosmetyków po kąpieli.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                            Położne radzą, by przez pierwszy miesiąc "oliwić" maluszka, bo skóra jeszcze sobie nie radzi z tworzeniem płaszcza ochronnego. Ale potem to już faktycznie jest zupełnie zbędne. Osobiście przychyliłabym się do zdania houseofcolou , że jeśli nic się nie dzieje, to nie ma sensu ładować na maluszka tych wszystkich specyfików. Potem wszyscy się dziwią, że tylu alergików.
                            Last edited by bazylianna; 08-08-2013, 17:26.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                              Jakich firm oliwek używacie? Kupujecie raczej te droższe czy na przykład oliwka babydream z rossmana też wchodzi w grę? Trochę się boje tej oliwki, ale jest sporo tańsza od tych firmowych...
                              magley.pl/11_crocs

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: kosmetyki dla niemowlaka

                                Witajcie
                                Do pielęgnacji mojej córeczki stosowałam do kąpieli Oilatum ale on jest drogi ale jest polski odpowiednik Oilan. Jeżeli chodzi o balsam to Johnson's Baby i Sudocrem ale polecam stronkę z której sama czesto korzystam tam znajdziecie wszystkie kosmetyki dla dzieci i opinie ekspertek, które je testowały http://klub-ekspertek.ofeminin.pl/Ko...ia,1400,1.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X