Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Potówki :-(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Potówki :-(

    Hej dziewczyny,czy waszym dzieciom tez w te upały pojawiają się potówki..?Czy jest jakiś sposób na pozbycie się ich.....?
  •    
       

    #2
    Odp: Potówki :-(

    Mój maluszek też miał potówki, ale na taki gorąc lekarka poleciła mi go wykapać w nadmanganianie potasu kilka kryształków, i potówki znikną. Pozatym na taki upał możesz rano tez przemyc maluszka, myśle że powinny zniknąć.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Potówki :-(

      Mojej córce pojawiają sie bardzo często w upalne dni.Myjemy je często i jakos znikają

      Skomentuj


        #4
        Odp: Potówki :-(

        Najlepsza jest mąka ziemniaczana! Na moją córkę od urodzenia (jeśli jest już bardzo źle) działa tylko ona. Lecz nie zapominajmy o stałym i długim wietrzeniu

        Skomentuj


          #5
          Odp: Potówki :-(

          najważniejsze, żeby potówek nie natłuszczać, bo to zatyka pory. Więc smarowanie oliwką czy balsamem odpada. Na dobrą sprawę, jeśli będą miały dostęp powietrza - same szybko znikną

          Skomentuj


            #6
            Odp: Potówki :-(

            Moje panny w te upały były całe wysypane w te upały.na to nie ma lekarstwa.kąpały się kilka razy dziennie.strasznie długo je miały.potówki zniknęły w chłodniejsze dni.nawet bieganie w samych majteczkach nie pomagalo.i zgadzam się potówek nie wolno natłuszczać,bo mogą pojawić się zmiany ropne.




            Skomentuj


              #7
              Odp: Potówki :-(

              jak pierwszy raz zobaczyłam potówki u mojego malca to byłam przerażona, bo nie wiedziałam co to jest ,ale to nic groźnego, pozdrowienia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Potówki :-(

                sa okropne. Moja córeczka czasem miewa potówki z gorąca. Staram się ją lekko okrywac aby nie przegrzewała się. Wtedy nie ma tego problemu i jest wporządku

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Potówki :-(

                  Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
                  Mogę zaakceptować porażkę, ale nie mogę zaakceptować braku próby – Michael Jordan

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Potówki :-(

                    Zwykle nie trzeba nic robić, tylko zapewnić im dostęp do powietrza i odpowiednią wentylację ciała. Czyli zamiast grubych, bawełnianych koszulek czy grubych dżinsów, zakładać takie z przewiewnych materiałów, sukienki, spódniczki , legginsy - cokolwiek, co pozwoli skórze odetchnąć w upał. Potówki szybciej znikną dzięki temu. Jeśli będą się utrzymywać przez kilka dni, mimo różnych sposobów na pozbycie się ich - w takim razie to nie potówki.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X