Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Anemia u niemowlaka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Anemia u niemowlaka.

    Cześć Czy Wasze malenstwa miały albo maja anemie? Moja corka ma i gdzies od 4 misiecy daje jej zelazo. Pozdrawiam


  •    
       

    #2
    Odp: Anemia u niemowlaka.

    Fajna stronka,
    http://www.zdobywcy-nagrod.pl/rejest...8a790bdb297b4f -doladowania

    www.odlotek.pl/zaproszenie/11539 jedyna darmowa zupelnie strona.wygrywaj nagrody za logowanie ja wygralam ostatnio depilator to juz moja druga wygrana!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Anemia u niemowlaka.

      Fajna stronka,
      www.zdobywcy-nagrod.pl/rejestracja?r=2960&c=0b8a790bdb297b4f -doladowania

      www.odlotek.pl/zaproszenie/11539 jedyna darmowa zupelnie strona.wygrywaj nagrody za logowanie ja wygralam ostatnio depilator to juz moja druga wygrana!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Anemia u niemowlaka.

        Wiem, że pytenie dotyczyło niemowląt ale wypowiem się;P myślę że u niemowląt jest to dość istotna sprawa by szczególnie dbać o ich zdrowie i dobry rozwój. Dobrz jećt więc wykonywać co jakiś czas badaia krwi i sprawdzać jej skład. Anemia jednak, którą z resztą mam, nie jest jednak szczególnie groźna i po za sennością i sporadycznymi bólami w łydkach nie jest źle

        Skomentuj


          #5
          Odp: Anemia u niemowlaka.

          a kiedy robiłyście maleństwo po raz pierwszy badanie krwi? Mój mały też miał anemię i brał żelazo, ale nie pamiętam, kiedy to było a nie moge znaleźć nigdzie w książeczce zdrowia. Drugie dziecko ma teraz 4,5 m-ca. Teraz mamy z nią zaplanowaną wizytę u lekarza dopiero za 2 m-ce. Może powinnam wcześniej zrobić badania na wszelki wypadek?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Anemia u niemowlaka.

            ewapg juz 3 razy robiłam morfologie. Od 3 miesiecy bierze zelazo.


            Skomentuj


              #7
              Odp: Anemia u niemowlaka.

              Napisane przez emilia85k Pokaż wiadomość
              ewapg juz 3 razy robiłam morfologie. Od 3 miesiecy bierze zelazo.
              Czyli rozumiem, że lepiej żebym zrobiła badania małej. Dzięki

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Anemia u niemowlaka.

                Moja mała również miała anemię. Pierwsze badania miała robione jeszcze na oddziale neonatologii zaraz po porodzie ponieważ urodziła się z konfliktem serologicznym. Gdy miała około 3 tygodnie będąc na wizycie kontrolnej na tymże właśnie oddziale badania były powtórzone i właśnie wtedy pani neonatolog zleciła nam podawanie żelaza, który córka brała przez kilka miesięcy. Myślę, że jeśli byłyby ku temu jakieś wskazania to lekarz zleciłby zbadać morfologię jak najszybciej.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X