Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nadmiar woskowiny w uszach u 2,5 latka...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nadmiar woskowiny w uszach u 2,5 latka...

    Moja córka ma 2,5 roku,od paru tygodni zauważyłam ,że w prawym uchu ma coraz wiecej woskowiny( wiecej niz w lewym),czy powinnam się niepokoic?Dodam,że nie ma przy tym jakiś dolegliwosci.
  •    
       

    #2
    Odp: nadmiar woskowiny w uszach u 2,5 latka...

    Na takie rzeczy dobre są krople do uszu Cue, czyszczą i przetykają uszy. Są dobre dla dzieci zwłaszcza po basenie lub innej kąpieli. Oczywiście jeżeli problem stanie się poważniejszy, a krople nie pomogą to zgłoś się z dzieckiem do laryngologa

    Skomentuj


      #3
      Odp: nadmiar woskowiny w uszach u 2,5 latka...

      Ja bym umówiła się do laryngologa.
      Moja starsza córka od 3 miesiąca miała nadmiar woskowiny i to brązowej a nie żółtawej.
      niestety u niej jest to jakaś dziwna sprawa i do tej pory nikt na mnie umie pomóc ale z racji ż eto nie boli dalismy sobie spokój, jedynie jest to męczące bo czasem po nocy jej już wycieka


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        Odp: nadmiar woskowiny w uszach u 2,5 latka...

        Niewiem czy to prawda,ale gdzieś czytałam że im częściej się czyści uszka tym więcej tworzy się woskowiny... Ja moim córeczkom czyszczę uszka 2 razy w tygodniu i nie mamy żadnych problemów.

        Skomentuj


          #5
          Odp: nadmiar woskowiny w uszach u 2,5 latka...

          Mój mąż jako dziecko miał właśnie nadmiar woskowiny i wyciek w kolorze brązowym. Okazało się, że ma perforację błony bębenkowej. Lekarze sprawę zlekceważyli. Do dzisiaj mąż ma problemy z wyciekiem, a przy zmianie ciśnienia bolą go uszy. Lepiej wybierz się do dobrego laryngologa i zapytaj o zabieg.

          Skomentuj


            #6
            Odp: nadmiar woskowiny w uszach u 2,5 latka...

            majajula popieram biedronke, moja siostra tak miala, do tego moze wdac sie zakazenie bakteriami (wtedy wydzielina jeszcze smierdzi) i wtedy to wogole robi sie syf, jeden laryngolog lekcewazyl nawet ta smierdzaca, przypadkiem mama trafila z nia do innego i zaraz ja na zabieg zkierowal i wszystko ustalo, dziurki w blonie bebenkowej tez sie naprawia.

            Skomentuj


              #7
              Odp: nadmiar woskowiny w uszach u 2,5 latka...

              Trochę mnie przestraszyłyście może tu w Warszawie trafię na jakiegoś speca i nam pomoże


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

                     
              Working...
              X