Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stopki dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Stopki dziecka

    Hej.
    Mam takie pytanie? Czy wasz maluszek ma tez podgiety palec u supek.Szymek zaczyna chodzi. I zauwazylam ,ze duzy palec u nogi ma tak zgiety.Moze ktoras z Was ma tez taki problem. Pozdrawiam




    url=http://pierwszezabki.pl] [/url]
  •    
       

    #2
    Odp: Stopki dziecka

    Ale czy jest wygięty w jakiś nienaturalny sposób? Napisz więcej szczegółów,od jak dawna chodzi o własnych siłach i czy zauważyłaś jeszcze coś niepokojącego?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Stopki dziecka

      moja córeczka(ma 15mc) prawą stópkę stawia lekko do środka i duży paluszek jest wygięty w stronę lewej stópki.Na kontroli chodzenia powiedzieli mi że za 6mc mam się zgłosic do ortopedy i wtedy zobaczy jak chodzi.No ale nic więcej mi na ten temat nie powiedzieli Czy twój synek ma to samo?Pozdrawiam.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Stopki dziecka

        Czesć. Szymek podginal duże palce u nóg jak chodził jakby pod siebie. Ale my byliśmy u ortopedy i Pan doktor powiedział,że wszystko jest w porządku a takie podginanie nazwal normalnym fizjologicznym ułożeniem stópki. A teraz Szymek juz od tygodnia chodzi i przestał wogóle podginać palce.
        Pozdrawiam




        url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

        Skomentuj


          #5
          Odp: Stopki dziecka

          No to super że synek już ładnie chodzi,serdecznie pozdrawiam.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Stopki dziecka

            Napisane przez corleone5 Pokaż wiadomość
            Czesć. Szymek podginal duże palce u nóg jak chodził jakby pod siebie. Ale my byliśmy u ortopedy i Pan doktor powiedział,że wszystko jest w porządku a takie podginanie nazwal normalnym fizjologicznym ułożeniem stópki. A teraz Szymek juz od tygodnia chodzi i przestał wogóle podginać palce.
            Pozdrawiam

            u nas było to samo , i tez zanikło, wiec jest ok.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Stopki dziecka

              wiesz jeśli stopka wygląda w miarę normalnie to się tym nie przejmuj, jeśli na prawdę jakoś dziwacznie zagięty jest ten palec, to jedź do pediatry

              Skomentuj

                     
              Working...
              X