Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wymioty po zjedzeniu twarożku?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wymioty po zjedzeniu twarożku?

    Mojej córeczce na śniadanie podałam twarożek ze szczypiorkiem (własnej roboty), wzięła kilka łyżeczek niechętnie i zwymiotowała później zjadła coś innego i było ok. Wieczorem na kolację zrobiłam jej kanapeczkę z twarozkiem ziołowym w stylu "Almette" i po zjedzeniu pół kromki też zwymiotowała. Czy to może być jakiś rodzaj nietolerancji laktozy? Czy to może tak szybko działać?
    Dodam, że nigdy nie było z nią problemów jeżeli chodzi o jedzenie, bardzo chętnie zawsze wszystko zjada i nic jej nie jest, mleka krowiego nie piła jeszcze, ale je serki homogenizowane naturalne i smakowe, jogurty, ser żółty i nigdy jej nic nie było, twarożek już też wcześniej jadła, ale dosyć dawno.

    Jak myślicie?
    Pozdrawiam
  •    
       

    #2
    Odp: wymioty po zjedzeniu twarożku?

    Moim zdaniem powinnaś na jakiś czas dać sobie spokoj z podawaniem twarogu.Nie musi to być jakaś nietolerancja.Moj synek wymiotuje po owocach.Poprostu nie chce ich jeść a jak mu próbuje przemycić to wymiotuje.
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj


      #3
      Odp: wymioty po zjedzeniu twarożku?

      Dokładnie tak może być . Maluszki czasami nie chcą jeść.
      Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
      — Paulo Coelho
      Alchemik

      Skomentuj


        #4
        Odp: wymioty po zjedzeniu twarożku?

        W naszym przypadku to raczej nie była nie chęć do jedzenia, bo Agatka jadła kanapeczkę ze smakiem, nie musiałam nic jej wmuszać. Na jakiś czas odstawię twaróg, zobaczymy co będzie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: wymioty po zjedzeniu twarożku?

          Ja też myślę, że po prostu przestał jej smakować twarożek.
          Jesli wszystko inne je chętnie, to nie ma się czym martwić. Kazdy ma swój gust i czegoś tam nie lubi. A bez twarożku tez można żyć.
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            #6
            Odp: wymioty po zjedzeniu twarożku?

            u nas dokładnie tak jest z jajecznicą, pomimo tego, że wcześniej synek jadł ją ze smakiem. Teraz po wzięciu do ust ma odruch wymiotny. Zrezygnowałam z podawaniem mu jej na na jakiś czas. Jajka pod inną postacią zjada normalnie i nie ma przygód.

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              #7
              Odp: wymioty po zjedzeniu twarożku?

              Równie dobrze może to być objawem skazy białkowej. A jak dziecko reaguje na inne pokarmy,które zawierają białko?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: wymioty po zjedzeniu twarożku?

                ja bym nie dawała małemu dziecku twarożku bo dzieci na mleko krowie i wyroby wcale tak dobrze nie reagują od małego, trzeba powoli bardzo je wdrażac.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X