Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak często obcinacie dzieciom paznokcie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak często obcinacie dzieciom paznokcie?

    Czy Waszym dzieciom też szybko rosną paznokcie? Ja muszę obcinać małej co 5-7 dni, bo już robią się za długie i może się podrapać.
  •    
       

    #2
    paznokcie

    Mojemu synkowi tez szybko rosną paznokcie, także u rączek obcinamy minimum raz w tygodniu. Natomiast jeśli chodzi o nóżki to troszkę rzadziej.

    Skomentuj


      #3
      Też dość często, tak raz na 7-10 dni.

      Skomentuj


        #4
        Ja też obcinam mojemu maluchowi paznokietki tak mniej wiecej raz w tygodniu w rączek , u nóżej znacznie rzadziej.




        Skomentuj


          #5
          Prawda taka, że paznokcie u rąk po prostu wszystkim szybciej rosną, dlatego częściej je trzeba przycinać

          Skomentuj


            #6
            ja obcinam co trzy dni, u nóg raz na tydzień

            Skomentuj


              #7
              ojemu synkowi tez szybko rosną paznokcie iu rąk raz na tydzien obcinam a u nóżek to żadko mu obcinam bo prawie wogóle nie rosna

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                J obcinam paznokietki u rąk raz na tydzień, ale znogami mam problem, bo mój mały ma chyba gilgotki co go dotknę w stópkę to zagina paluszki i chce mi uciec z nóżka hehe, wiec przy nogach musze sie strasznie namęczyć ale to tak co 2 ,3 tyg- tak szybko znowu nie rosną.
                Bartuś 26.06.08
                Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                Skomentuj


                  #9
                  ja malej obcinam 2x w tygodniu u raczek, u stóp obcinałam jej dopiero trzy razy- ma 5 miesiecy wolno u stópek jej rosna.

                  Skomentuj


                    #10
                    Paznokietki u rączek to szybko rosną. Raz w tygodniu są więc spokojnie do obcięcia.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      U mnie tak jak u większości z was...raz na tydzień rączki...nóżki rzadziej

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez czeresnia Pokaż wiadomość
                        ojemu synkowi tez szybko rosną paznokcie iu rąk raz na tydzien obcinam a u nóżek to żadko mu obcinam bo prawie wogóle nie rosna
                        Nie, że prawie w ogóle nie rosną tylko się łamią (są jeszcze delikatne) zaciągane przez śpioszki, skarpetki, rajtuzki lub butki A i maluszki które już mogą włożyć stópkę do buzi czasem 'obgryzają' sobie paznokietki
                        Ja obcinam synkowi jak tylko zobaczę, że ma już dłuższe paznokcie ok 2 razy w tygodniu

                        Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                        Różności do postów
                        GALERIA OLAFKA

                        Skomentuj


                          #13
                          ja swojej 6 letniej corci musze obcinać raz w tygodniu, a malutkiej 4 miesiące to tak 3 a nawet 4 razy w tygodniu bo mnie strasznie w cyca drapie;-)


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #14
                            ja też często obcinam córci paznokcie przynajmniej raz na tydzień bo rosną jak szalone
                            Madzia - 2 grudzień 2007
                            Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                            Skomentuj


                              #15
                              My obcinamy jak tylko maly zacznie drapac - ma roczek i strasznie si ebuntuje przy obcinaniu wiec staramy sie by nie bylo to za czesto ale na tyle czesto by maly sobie krzywdy nie robił.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X