Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

problemy z układem moczowym

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    problemy z układem moczowym

    witam.dziewczyny mam problem.odkąd moja 3 letnia Olisia miala zapalenie drog moczowych to teraz ciągle ma problem z pochwą.często ma czerwoną i swędzącą i mówi że jej śmierdzi.najpierw dostałyśmy maści i ziółka na nasiadówki.potem była przerwa i kiedy znowu się zaczęło to pediatra kazał nam myć zwykłym mydełkiem dla dzieci i prasować majtki.ale to wraca powiedział ze dziewczynki tak mają.czy wiecie coś na ten temat ?




  •    
       

    #2
    Odp: problemy z układem moczowym

    Moja 3-letnia Wiktorcia tez ma takie problemy, stosuje dla niej codziennie żel do higieny intymnej nazwa- GYNTIMA, jest to żel dla małych dziewczynek. proszę wypróbować, naprawdę pomaga

    Skomentuj


      #3
      Odp: problemy z układem moczowym

      dzięki.spróbuję bo sama już nie wiem co robić.za każdym razem robie jej badanie moczu i wszystko jest dobrze.pozdrawiam.




      Skomentuj


        #4
        Odp: problemy z układem moczowym

        Warto też zastosować u małej część z zasad higieny intymnej - ogólnych. Np. używać u osobnego ręcznika do ciała a osobnego do miejsc intymnych. Podstawowe zasady znajdziesz TUTAJ
        Daj znać czy ten żel pomaga. To specjalny żel dla dzieci właśnie? Bo dziewczynki mają chyba inne ph od dorosłych kobiet??

        Skomentuj


          #5
          Odp: problemy z układem moczowym

          witaj garaXa.o higiene olisi dbam bardzo ,szczególnie teraz.przeczytalam wszystko na ten temat.ale bylam u trzech lekarzy i tak naprawde nic nie wiem.nawet dlaczego tak się dzieje.ostatnio nawet lekarz stwierdził ,ze może to byc objaw alergii tylko nie wie na co bo możliwości jest sporo.mam obserwowac.żel trochę pomógł,ale chyba trzeba go stosowac dłużej.jest on specjalny dla dziewczynek po 3 roku życia.przed tym jak złapała zakażenie dróg moczowych nie miała takich problemów.moze znajdę jakiegoś gina dla dzieci.bo żeby leczyc muszę wiedzieć na co .pozdrawiam.




          Skomentuj


            #6
            Odp: problemy z układem moczowym

            Może być to też chyba pasożytnicze. Z rzeczy, które nie były wymienione w linku, który podesłałam, to odnośnie dzieci a zwłaszcza dziewczynek, bardzo ważne jest, żeby nie bawiły sie np. w piaskownicach, co do których nie ma pewności, czy nie są zanieczyszczone przez zwierzęce odchody (psy sikające do nieogrodzonych polskich piaskownic to prawdziwa plaga!!!).

            Skomentuj


              #7
              Odp: problemy z układem moczowym

              witaj garaXa.na szczęscie mam możliwość posiadania swojej piaskownicy i nie mam zwierzaka,więc to odpada.wczoraj odebrałam wyniki moczu jest dobrze.Olisia tez na razie nie narzeka.ciekawe na jak długo.




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: problemy z układem moczowym

                Odnośnie higieny intymnej to warto też małą wycierać osobnym ręcznikiem do ciała a osobnym do miejsc intymnych a także tak jak powiedział lekarz - prasować bieliznę, aby była bardziej septyczna.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: problemy z układem moczowym

                  witaj.mamy dwa ręczniki i prasujemy bieliznę.na razie jest dobrze.myślę ,że ten żel też pomógł.pozdrawiam.




                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: problemy z układem moczowym

                    To dobrze ze się poprawiło
                    Odnośnie prasowania bielizny to zanikający zwyczaj (brak czasu i funkcja "bez zagnieceń" w nowych pralkach) ale chyba warto do niego wrócić jeśli chodzi o damską bieliznę przynajmniej

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: problemy z układem moczowym

                      my sie zamaglysmy wiele raz yz zapalniem ukladu moczowego, czerwone cipki wygladajace jak odparzone do tego inny zapach moczu... skierowali nas do szpitala a potem kazali leczenie dokonczyc w domu fureginem, mialysmy tak non stop przez 2 lata.... A dla swietego spokoju za wczasu zawsze robilam posiew moczu raz w miesiacu i przy kazdej goraczce

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: problemy z układem moczowym

                        Nieprzyjemny zapach moczu i ogólne zaczerwienienie ,nawet jak wyniki są dobre mogą być przyczyną uczulenia choć by na cytrusy.
                        Zdarzało się ze mój Grzegorz płakał przy sikaniu bo go piekło.


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: problemy z układem moczowym

                          ja zawsze robilam posiew...wychodzilo tyle bakteri ze az glowa mala ;/;/

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: problemy z układem moczowym

                            U mnie czysto piekło dziewczyny podmywalam dupcie na kran i cheja Olka często źle się powyciera to w ciągu dnia myje i smarujemy sudokremem
                            Wyniki badań dobre u Grzenia a piekło on ma uczulenie na jabłka a dokładnie na sok i na cytrusy


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: problemy z układem moczowym

                              jak my mieliśmy problemy z układem moczowym to od razu poszliśmy do lekarza, nie ma na co czekać, bo to ciężkie sprawy, idz do lekarza. pozdrowienia.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X