Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nocne napady histerii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nocne napady histerii

    Mam niemały problem z moim 1,5rocznym synkiem... od kilku miesięcy ma nocne napady histerii- budzi się z przeraźliwym krzykiem, jest nerwowy, chce się przytulić a za chwile odpych moje ręce i krzyczy, łży leją się strumieniami, przez nawet 2godz. nieda się uspokoić-naprawde strasznie to wygąląda. Dzieje się tak średnio 2razy w tygodniu a w pozostałe dni popłakuje przez sen, wyrywa mi włosy, rzuca się po łóżku itd. Już niemamy siły, owsików niema 3razy poruszałam ten temat u pediatry-dostaliśmy diphergan, nieskutkuje, teraz podaję mu melisal i jest gożej już niemam z mężem siły może którąs z mam miała podobny problem,jakieś rady, może jakiś skuteczny syropik itd. proszę o pomoc...





  •    
       

    #2
    Odp: Nocne napady histerii

    U nas było identycznie,żadne syropki nie pomagały nawet Hydroxyzyna.Byliśmy na wizycie u neurologa,przeszła badanie EEG,wyszło prawidłowo.Dopiero teraz kiedy ma prawie 3 latka z tego wyrosła chociaż nie do końca tak około raz w miesiącu jej się jeszcze zdarza atak histerii.
    KRUSZYNA proponuje najpierw wizytę u neurologa dzieciecego.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Nocne napady histerii

      Kruszyna z czego wiem że 2 letnie dzieciaczki miewaja już sny może śni mu się coś??A moze zeby-ma wszystkie? te tylnie idą jakiś czas..hm
      Jak nie to pozostaje wizyta u lekarza
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nocne napady histerii

        Tak Wiczka ma rację to też może mieć wpływ.
        Jeżeli synek Ci nie spi w ciagu dnia w nocy może odreagować
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nocne napady histerii

          Kruszyna wizyta u lekarza na pewno duzo wyjasni ale mysle ze nie ma tez co panikowac,moze maly na prawde zle sie wysypia w dzien,oglada za duzo telewizji albo przezywa jakies zdarzenia minionego dnia.
          Moj sie kilka razy budzil w nocy z krzykiem i zdarzylo sie to albo jak nie spal w dzien albo jesli spedzil ze mna dzien w np.centrum handlowym .

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nocne napady histerii

            Dzisiejszej nocy spał slicznie od 21 do 3 rano ani razu się nieprzebudził, dopiero przed 3 obudził się z krzykiem ale niebyło to tak intensywne, i zasnoł o4.30 i spał do 8.30 chybma macie kobitki racje, bo wieczorem przed zaśnieciem dłużej się porzytulaliśmy, powtarzał mu kilka razy że będzą mu się sniły miłe rzeczy itd. chyba dało to jakiś skutek. W piątek byliśmy na szczepieniu, na weekend przyjechał dziedzio którego tak często niewiduje, a oprucz tego w ciągu miesiąca byliśmy 4razy u lekarza... biedny ten muj maluszek, nieukrywam że w domu też nieszczędziliśmy mu osatnio emocji
            Może macie jakieś sprawdzone sposoby na dopieszczenie maluszków





            Skomentuj


              #7
              Odp: Nocne napady histerii

              Napisane przez wiczka
              polecam melisę z pomarańczą- serio, ja czasem daje synowi taką herbatkę do picia- wtedy zdecydowanie spokojniej śp :O)
              mogłabyś mi powiedzieć jakiej firmy ta cherbatka i czy w normalnym sklepie ją dostanę?





              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Nocne napady histerii

                moje dziecko ma 3 tygodnie i tez ma napady, caly czas trzeba na rekach trzymac i kolysac a jak sie tylko odlozy to drze sie niemilosiernie i tak caly dzien i cala noc

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Nocne napady histerii

                  Napisane przez scorpionka1985 Pokaż wiadomość
                  moje dziecko ma 3 tygodnie i tez ma napady, caly czas trzeba na rekach trzymac i kolysac a jak sie tylko odlozy to drze sie niemilosiernie i tak caly dzien i cala noc
                  Skorpionka Twój Maluch to jeszcze noworodek, to raczej nie są napady histerii.
                  Pewnie potrzebuje matczynej bliskości, spróbuj dzieciątko mocno opatulić w rożek, tak aby czuło się niczym w łonie.
                  A może malucha coś boli ??
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Nocne napady histerii

                    Napisane przez scorpionka1985 Pokaż wiadomość
                    moje dziecko ma 3 tygodnie i tez ma napady, caly czas trzeba na rekach trzymac i kolysac a jak sie tylko odlozy to drze sie niemilosiernie i tak caly dzien i cala noc
                    To nie napady histerii-może kolka.



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Nocne napady histerii

                      Scorpionka tak malutkie dziecko jeszcze nie histeryzuje...moze jest tak jak pisza dziewczyny ,maly chce byc blisko mamy,albo jest mu niewygodnie,albo jest glodny.Powodow moze byc wiele,pierwsze tygodnie z dzidzia nie zawsze sa lekkie nawet jesli jestesmy mamami to nie mamy zdolnosci jasnowidzenia i trzeba troche czasu zanim sie "blizej pozna"dzidzie i jej potrzeby.Poobserwuj maluszka ,zastanow sie co moze sprawiac ze nie chce spac,przyczyny zazwyczaj sa te same u wiekszosci noworodkow.Powodzenia i daj znac czy maluszek jest juz spokojniejszy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Nocne napady histerii

                        mój maluch też miał takie napady, czasem zdarzało się nawet po kilka godzin, ale nie można było nic na to poradzić tylko przytulać i pocieszać.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X