Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czekanie na ząbki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czekanie na ząbki

    moja córeczka ma juz prawie 7 miesiecy ,ma juz 2 dolne jedynki, wyszly przed ukonczeniem 6 miesiaca, i ciagle czekam na gorne jedynki, ile czasu potrwa zanim wyjda??
    stosowalam bobodent ale nie za bardzo dzialal, ale mala uspokajala sie po nim bo lubila jego smak, teraz kupilam dentinox ale ten jej wogoe nie smakuje wiec zaprzestalam sparowania.
  •    
       

    #2
    Odp: czekanie na ząbki

    Zeberka chyba musisz uzbroić się w cierpliwość, ale wiesz malutkiej i tak
    szybko te zębole wyszły. Mojej małej wyszedł pierwszy ząbek jak miała 10 miesiecy.
    A jak kończyła roczek to miała aż dwa. Po roku jak się zaczęły pokazywać
    to wszystkie na raz. I teraz Julii brakuje tylko górnych piątek.
    To chyba nie ma reguły na ząbki.


    Skomentuj


      #3
      Odp: czekanie na ząbki

      Moje dzieci miały pierwsze zabki jak skonczyły dobre 10 miesiacy ,znajomej synek miał 4 miesiace i 2 zabki wiec tak jak pisze Nusiakova reguły nie ma .

      Skomentuj


        #4
        Odp: czekanie na ząbki

        Napisane przez zeberka9 Pokaż wiadomość
        moja córeczka ma juz prawie 7 miesiecy ,ma juz 2 dolne jedynki, wyszly przed ukonczeniem 6 miesiaca, i ciagle czekam na gorne jedynki, ile czasu potrwa zanim wyjda??
        stosowalam bobodent ale nie za bardzo dzialal, ale mala uspokajala sie po nim bo lubila jego smak, teraz kupilam dentinox ale ten jej wogoe nie smakuje wiec zaprzestalam sparowania.
        zeberka no kiedyś wyjdą te zęby...każda z nas jak i dziecko przez to przejść musi,więc cierpliwości Ci życzę i mało zerwanych nocek
        Moja też na rok miała tylko 2 dolne jedynki,a potem hurtowo leciały...ale jak dla mnie dentinox jest lepszy,bobodent guzik pomaga.
        Teraz moja ma 2 latka i wszystkie ząbki i mogę smiało powiedzieć,że do 2 lat przez te zęby to miałam zerwane noce
        FROCH

        Skomentuj


          #5
          Odp: czekanie na ząbki

          co do tych żeli na dziąsła... bobodent ma łagodniejszy smak niz dentinox, ale za to ma od niego większą ilość składnika przeciwbólowego...
          jeśli marudzi to daj jej do dogryzienia marchewke z lodówki, mojej pomagało
          a co do ząbków... mojej niuni pierwszy ząbek wyszedł jak miała skończone 6 miesięcy, teraz ma 16 i 12 ząbków
          nie ma reguły kiedy mają wyjść. Elenie jedynki wychodziły jedna za drugą, ale za to między dwójkami były spore odstępy...
          cierpliwości Kochana, ani sie obejżysz jak wyjdą kolejne


          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



          ---------------------------------------------------

          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

          Skomentuj


            #6
            Odp: czekanie na ząbki

            dzięki poprostu nie mogę się doczekać. Mała tak słodko wygląda z dwoma ząbkami..

            Skomentuj


              #7
              Odp: czekanie na ząbki

              Witam. Mojej starszej córce pierwszy ząbek wyszedł w wieku 10mc.Teraz ma 2 latka 5 mc i czekamy na ostatniego ząbka - piąteczkę.U młodszej pierwszy ząbek pojawił sie na tydzień przed ukończeniem 6mc życia,dzisiaj kończy 10mc i ząbków ma 7 A żeby jej ulzyc to daje jej na noc czopka lub syrop,nocki lepiej przesypia.W dzień jest spokojna.Pozdrawiam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: czekanie na ząbki

                a moj Mati ma prawie 8 miesiecy i ani jednego zeba;(
                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj


                  #9
                  Odp: czekanie na ząbki

                  No u mnie Mala w 4 miesiacu miala juz zabek, po kilku dniach drugi. Za kilka dni bedzie miec roczek i ma juz prawie wszystkie zeby procz trojek i jednej dwojki. I powiem Ci, ze chyba wolalabym zeby zaczely jej pozniej wychodzic bo wspomniane te dluuugie ciezkie noce.. nic przyjemnego:

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: czekanie na ząbki

                    a moja ma prawie 10 miesięcy i ani jednego zęba a już przeszłyśmy wszelkie bóle, nieprzespane noce przez to, wysokie temperatury itp itd to już nie chcę wiedzieć co się będzie działo jak zaczną jej wkoncu wychodzić
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: czekanie na ząbki

                      Napisane przez olcm80 Pokaż wiadomość
                      a moj Mati ma prawie 8 miesiecy i ani jednego zeba;(
                      Nic się nie martw, moja córeczka dostała pierwsze ząbki w wieku 9 m-cy
                      Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                      a moja ma prawie 10 miesięcy i ani jednego zęba a już przeszłyśmy wszelkie bóle, nieprzespane noce przez to, wysokie temperatury itp itd to już nie chcę wiedzieć co się będzie działo jak zaczną jej wkoncu wychodzić
                      Anka i Twa córeczka nie dlugo dostanie pierwszego ząbka..
                      Ja się też martwiłam a dziś Amelka ma 23 m-ce i 16 zębów i idą już tylne 5
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: czekanie na ząbki

                        nasze ząbki wyrzynały się od około piątego miesiąca, wtedy się zaczęły uanaoczniać, był ból płacz, ale jakoś wytrzymaliśmy dzięki gryzakom

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: czekanie na ząbki

                          Jeszcze troszkę musicie poczekać, u nas pierwsze ząbki pojawiły się w 5 miesiącu (dolne jedynki). Możesz zaopatrzyć się w żel dentinox, kropelki camilla, czopki viburcol oraz przeciwbólowy milifen. Najczęściej przydaje się żel ale nie wiadomo na co Twój maluszek zareaguje najlepiej.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: czekanie na ząbki

                            U nas Dentinox też dawał radę, jakoś te ząbkowanie u nas łaagodnie przechodziło jak na razie... bo czekamy cały czas na trójki i piatki a przy tych podobno jest najwiekszy ból.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: czekanie na ząbki

                              Moja córeczka starsznie marudziła też przy wyżynaniu się trzonowych zębów... Próbowałyśmy ten Dentinox ale jakoś się nie sprawdzał, lepsza okazała się Camilia. Ma naturalny skład co jest dla mnie plusem

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X