Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

uszka z odparzeniami, POMOCY!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: uszka z odparzeniami, POMOCY!!!

    oki poczytam zaraz, dzięki

    Mój szkrab zaczyna 6 miesiąc i jest na samym cycu bo choć próbuje to nie za bardzo chce nic innego jeść. Ja przyznam sie nie bardzo trzymam sie diety karmiącej i jem wszystko. Mam nadzieję, że to nie bedzie nawracać bo nie zauważyłam, zeby kurz, jedzenie, czy coś innego powodowało jakieś uczulenia podrażnienia. Gdy synek dostał tych krost to ja akurat chorowałam tzn. miałam 40 st. gorączki i jakieś okropne przeziębienie, więc może to miało jakiś wpływ. Lekarz ani nie zaprzeczył ani nie potwierdził, jednak badanie też nie do końca było mnie satysfakcjonujące, gdyż lekarz był chory i zmiany za uszkami obejrzał z odległości, choć maść się sprawdziła.W sumie to sama nie wiem co myśleć, bedę sie martwić jak się powtórzy, na razie jest oki, pozdrawiam

    Skomentuj


      #17
      Odp: uszka z odparzeniami, POMOCY!!!

      U mojego Kuby takie odparzenia pojawiały się gdy ulał w nocy pokarm, który wlał się za uszko...

      Skomentuj


        #18
        Odp: uszka z odparzeniami, POMOCY!!!

        wiesz, trzeba sprawdzać wszędzie uszka, ja też nie patrzałam i nagle zobaczyłam tam takie czerwone za uszkiem, ale jak sprawdzam to jest wszystko ok

        Skomentuj

               
        Working...
        X