Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nawilżacz ppowietrza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nawilżacz ppowietrza

    Witam forumowiczki(ów) mam mały dylemat z nawilżaczem powietrza.
    Mamy już upatrzony model, ale brak w zestawie informacji gdzie można nabyć kolejne filtry ceramiczne, czy substancję do oczyszczania?
    Czy ma ktoś może jakieś doświadczenie z takimi rzeczami, jak wymiana filtrów, kupno ich?
  •    
       

    #2
    Odp: Nawilżacz ppowietrza

    polecam zamiast różnych chemikaliów stosować po prostu mokry ręcznik na kaloryfer, to najlepsza metoda skutkuje na całą noc.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nawilżacz ppowietrza

      Myślę, że lepiej jest kupić jakiś prosty sprzęt, który w łatwy sposób będzie nawilżał powietrze. Mój mąż sie bardzo nakręcił i kupił profesjonalny nawilżacz z różnymi funkcjami, w tym jonizacją (cokolwiek to znaczy). Sprzęt jest wielki, bardzo nieporęczny, utrzymuje się kurz i ciągle są jakieś problemy, a obecnie trafił do reklamacji. Także lepiej inwestować w proste rozwiązania

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nawilżacz ppowietrza

        my mamy taki malutki nawilzacz kupiony w jakims markecie budowlanym - jest mały,poreczny i dobrze nawilza powietrze - tak twerdzi moj maż-on ma akurat problemy z noskiem i twierdzi ze od kd jest nawilzacz i chodzi sobie od czasu do czasu w nocy lepiej spi i nos jego jest w lepszej kondycji

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nawilżacz ppowietrza

          jako takiego nawilżacza nie mamy po za zwykłym zawieszanym na grzejniku i przyznaje że nie jest najgorszy, na okres zimy i intensywnego grzania zawieszam często mokre ręczniki, które również świetnie się spisują

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nawilżacz ppowietrza

            Anis ja ta robiłam jak Ty - ale maz był po zabiegu na nosek- elektrokoagulacji i dr powiedziała aby kupic, mamy do niego czasowke zalozona i wlancza sie kilka razy w nocy i powietrze jest inne i maz lepiej oddycha

            Skomentuj

                   
            Working...
            X