Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Drżenia całego ciałka - Neurolog Poznań

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Drżenia całego ciałka - Neurolog Poznań

    Mój miesięczny synek podczas spania ma drżenia całego ciałka trwające kilka sekund. Zdarzyło się to kilka razy, chyba ze cztery, tyle udało mi się zaobserwować. Dostałam skierowanie do neurologa dlatego proszę Was abyście polecili mi jakiegoś dobrego lekarza neurologa w Poznaniu. Co do tych drżeń to czy zauważyliscie u swoich dzieci też takie objawy? Martwię się czy to coś poważnego
  •    
       

    #2
    Odp: Drżenia całego ciałka - Neurolog Poznań

    MOjemu synkowi drżały usta przy podnoszeniu np.. Lekarz powiedział mi, ze to normalne, poniewaz układ nerwowy dziecka jest jeszcze niedojrzały.. pewnie to przejdzie Jej/Jemu...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Drżenia całego ciałka - Neurolog Poznań

      biedronka twój synek jest wcześniaczkiem?
      może to nie jest to ale ubież go kiedyś grubiej na noc, mój Filip też tak drżał bardzo często szczególnie jak byliśmy jeszcze w szpitalu, lekarz mówił właśnie że jako wcześniak ma jeszcze zaburzone odruchy neurologiczne i żeby go grubiej ubierać, poskutkowało po tygodniu - dwóch całkowicie ustały. A może tylko było mu zimno?
      życzę powodzenia
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        #4
        Odp: Drżenia całego ciałka - Neurolog Poznań

        Napisane przez jagodzianka89 Pokaż wiadomość
        MOjemu synkowi drżały usta przy podnoszeniu np.. Lekarz powiedział mi, ze to normalne, poniewaz układ nerwowy dziecka jest jeszcze niedojrzały.. pewnie to przejdzie Jej/Jemu...
        mój synek miał to samo - przeszło

        biedronka
        po pierwsze gratuluję dzidziusia
        po drugie - 4 lata temu szukałam neurologa w Poznaniu i trafiłam do dr Michalaka - nie wiem gdzie teraz przyjmuje i jak to wygląda
        (za "moich" czasów chodziłam na Rzeczypospolitej)

        znalazłam kilka opinii na forum gazety wyborczej:
        http://forum.gazeta.pl/forum/w,12154...aniu_.html?v=2

        zapytam tez mojej przyjaciółki, która jest z Poznania i tez ma bobo może coś wie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Drżenia całego ciałka - Neurolog Poznań

          Mój synek nie jest wcześniakiem, urodził się po terminie przez cc. Jeżeli chodzi o drżenia, które mogą być spowodowane zimnem to na pewno nie jest to przyczyną. Co do neurologa to mamy wizytę na wtorek więc zobaczymy co powie. Oby to nie było nic złego, bo się strasznie martwię.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Drżenia całego ciałka - Neurolog Poznań

            poczytaj w internecie o miokloniach sennych. może to to? na pewno cię to uspokoi, chociaż wiem, że mamom nie jest łatwo się nie martwić. no cóż taki los mam

            Skomentuj


              #7
              Odp: Drżenia całego ciałka - Neurolog Poznań

              Napisane przez biedronka-29 Pokaż wiadomość
              Mój synek nie jest wcześniakiem, urodził się po terminie przez cc. Jeżeli chodzi o drżenia, które mogą być spowodowane zimnem to na pewno nie jest to przyczyną. Co do neurologa to mamy wizytę na wtorek więc zobaczymy co powie. Oby to nie było nic złego, bo się strasznie martwię.
              A czy oprócz tych drżeń synek ma inne niepokojące Cię objawy?


              Skomentuj

                     
              Working...
              X