Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy ze snem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Problemy ze snem

    Witam. Mam 16 miesiecznego synka ktory ma problemy ze snem. W dzien jest w miare dobrze bo spi około 2 godzin ale najgorzej jest wieczorem. Strasznie cieżko mu zasnąc. Kotłuje sie w łóżeczku nieraz po dwie godziny a w nocy budzi sie z placzem i nie moze znowu zasnąc przez 2 godziny i tak jest codziennie. Oboje pracujemy i juz jestesmy tym wykonczeni pomocy

    #2
    Odp: Problemy ze snem

    Moja córeczka zachowuje się tak samo i my też nie wiemy co robić. Na razie pomaga branie jej do naszego łóżka. Z nami zasypia i możemy się trochę wyspać. Boję się jednak,że mała przyzwyczai się do spania z nami i wogóle nie będzie chciała spać w swoim łóżeczku. Moja szwagierka pociesza mnie,że to taka faza i jej przejdzie.
    kasiaw27

    Skomentuj


      #3
      Odp: Problemy ze snem

      U mnie pomimo ciągłego zmęczenia nie było snu. Miałam za dużo na głowie, ciągle o czymś myślałam, zaczęłam sięgać po leki, zmiany dał ten - i-apteka.pl Mniej więcej po kilku dniach miałam już normalne, przespane noce. Oczywiście wtedy córka zaprzestała spania ;-) Ale mimo wszystko i tak zmiana była dla mnie ogromna.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Problemy ze snem

        maluszkowi często się coś złego śni, poza tym w nocy bywa głodne, są różne przyczyny że się budzi, ale wystarczy po prostu przytulić

        Skomentuj

               
        Working...
        X