Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sinienie wokół ust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sinienie wokół ust

    witam, ostatnio zauwazylam, ze moj jas jest troszke siny wokol ust. co to oznacza?? bylismy u lekarza i dostalam skierowanie do kardiologa.
  •    
       

    #2
    Odp: sinienie wokół ust

    Wizyta u kardiologa jest po to by wyeliminowac np wade serca ,jesli natomiast te obiawy beda sie nasilaly i bedzie mial problemy z oddychaniem -to nie czekaj na wizyte u kardiologa tylko udaj sie najszybciej na do szpitala -ale to jest ta czarna wizja ,bo to ze sinieje moze byc spowodowane np spadkiem temperatury w pomieszczeniu.
    mam nadzieje ze to jest ta 2 przyczyna i zycze zdrowia dla dzidziusia
    Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: sinienie wokół ust

      no własnie zsinial bo plakal u lekarza i ogólem tego dnia byl niewyspany i rozdrazniony, dzis mu sie przygladalam i tez to mial..

      Skomentuj


        #4
        Odp: sinienie wokół ust

        Jagodzianka, a w jakim wieku jest Jaś?
        Może ząbkuje, slini sie i ten kolor wokół ust, to wynik podrażnienia, wysypka...- poprostu
        A sinieje mu tylko skórka wokół czy same usta też?


        Skomentuj


          #5
          Odp: sinienie wokół ust

          Napisane przez jagodzianka89 Pokaż wiadomość
          no własnie zsinial bo plakal u lekarza i ogólem tego dnia byl niewyspany i rozdrazniony, dzis mu sie przygladalam i tez to mial..
          Jagodzianka czy on to ma zawsze gdy płacze??
          I czy np.przy płaczu na chwilę przestaję oddychać???
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #6
            Odp: sinienie wokół ust

            Niom, tak też sie zdarza- znalazłam wątek Colorka, na którym prosiłaś o rade, kiedy miałaś ten problem z Amelką
            No i faktycznie wiele mam zamiera ze strachu, kiedy ich maluchy tracą oddech podczas płaczu. To dośc częsty przypadek jak sie okazuje.
            Może akurat i u Was jagodzianka właśnie o TO chodzi


            Skomentuj


              #7
              Odp: sinienie wokół ust

              Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
              Niom, tak też sie zdarza- znalazłam wątek Colorka, na którym prosiłaś o rade, kiedy miałaś ten problem z Amelką
              No i faktycznie wiele mam zamiera ze strachu, kiedy ich maluchy tracą oddech podczas płaczu. To dośc częsty przypadek jak sie okazuje.
              Może akurat i u Was jagodzianka właśnie o TO chodzi
              Żadnej mamie nie życzę takiej sytuacji , bo naprawdę niewiesz co czynić
              Szczególnie gdy dzieje się to po raz pierwszy
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: sinienie wokół ust

                no w.lasnie kiedy jest wsiciekly czyli niewyspany, glodny lub boli go brzuszek, to zanosi sie od placzu, ze własnie krzyczy na bezdechu... wtedy go przytulam no sle same wiecie, ze jak sie rozwscieczy lwiatko, to tylko cycus uspokoi a podczas padania lekarskiego to nie wchodzi w grę... Jaś ma 3 miesiące i może rzeczywiscie to zabkowanie, bo zaczał się ślinic i wkłada piąstki do ust, tak ze mam czasami wrazenie, ze z miłą chęcią by wsadził sobie do buzi całą... a sinieje tylko w okół ust, same usta sa różowiutkie..

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: sinienie wokół ust

                  Napisane przez jagodzianka89 Pokaż wiadomość
                  no w.lasnie kiedy jest wsiciekly czyli niewyspany, glodny lub boli go brzuszek, to zanosi sie od placzu, ze własnie krzyczy na bezdechu... wtedy go przytulam no sle same wiecie, ze jak sie rozwscieczy lwiatko, to tylko cycus uspokoi a podczas padania lekarskiego to nie wchodzi w grę... Jaś ma 3 miesiące i może rzeczywiscie to zabkowanie, bo zaczał się ślinic i wkłada piąstki do ust, tak ze mam czasami wrazenie, ze z miłą chęcią by wsadził sobie do buzi całą... a sinieje tylko w okół ust, same usta sa różowiutkie..
                  Jagodzianka to jest efekt tego że się zanosi gdyż powietrze nie dochodzi.
                  A czy jak jest na bezdechu a potem jest już ok sinienie znika?
                  Amelka też tylko sinieje wokół ust a nie na ustach
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: sinienie wokół ust

                    mojej siostry brzdacowi lekarz tez podejrzewal ze ma cos z serduszkiem bo objawia sie to zasinieniem wokol ust byl pod opieka kardiologa ale jest oki teraz ma juz 5lat








                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: sinienie wokół ust

                      kurcze... oby to bylo od placzu, a nie przez serduszko

                      Skomentuj


                        #12
                        Moim zdaniem nie jest to jednak normalny objaw. Być moze nie jest to nic zlego, ale nie zaszkodzi się wybrac do lekarza. Niech lekarz zobaczy czy jest to coś nieprawidłowego, czy moze jednak nie ma się co bać i niech lekarz zdecyduje czy dziecko powinno wybrać się do lekarza.

                        Moim zdaniem jest to objaw, który wskazuje na problemy z ukłądem krwionośnym. Tak więc nie zaszkodzi tutaj zapisać się do kardiologa.
                        Last edited by gagatka; 13-10-2020, 15:50. Powód: link

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X