Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak pomóc?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak pomóc?

    Witajcie drogie mamusie i tatusiowie
    mam pytanie, jak radzicie sobie z różnymi problemami, dolegliwościami u dzieciaczków? jakie stosujecie leki i co jest skuteczne?
    mam nadzieje, że podzielicie się swoim doświadczeniem,żebyśmy wspólnie znaleźli naprawde skuteczne metody i lekarstwa, żeby szybciutko ulżyc cierpieniom maluszków, żeby obyło sie bez testowania 100 wynalazków

    zapraszam
    dianeczka
  •    
       

    #2
    teraz jak jest gorąco na dworze , czasem trudno właściwie naszykować bobasa na spacer, pojawiają sie potówki. jakie macie szybkie metody na pozbycie sie ich? można potówki przecierać spirytusem salicylowym?
    dianeczka

    Skomentuj


      #3
      Położna

      Jeśli macie jekieś pytania , problemy z waszymi małymi pociechami chętnie wam pomogę

      Skomentuj


        #4
        jak jest gorąco to nie ubieram mojej córci w nic oprócz body i jest jej dobrze, jak ja się pocę to jej musi być gorąco, także na spacerze dzięki temu nie marudzi i jest nam przyjemnie, ma niecały miesiąc ale myślę że nie ma tu wielkiej różnicy, poza tym w osłoniętym wózku i tak za bardzo wiatr nie wieje więc dzidziusiowi i tak ciepło, a w razie wiatru zawsze można coś narzucić np pieluszkę
        Kinia & Aminka

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak pomóc?

          U nas z leków, to dobrze na kolki sprawdza się espumisan 100. Ładnie synek również toleruje żelazo actiferol.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak pomóc?

            zalezy o jakie konkretnie dolegliwości chodzi, u maluszków bywa ich dużo dlatego trzeba konkretne podać aby móc ocenić jak radzić sobie z nimi

            Skomentuj

                   
            Working...
            X