Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Luszczace plamy na skorze niemowlaka!?Prosze o pomoc!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Luszczace plamy na skorze niemowlaka!?Prosze o pomoc!

    Juz sama nie wiem co robic!nastraszylysce mnie tymi sterydami!uzywalam tej masci przez tydzien 2 razy dziennie i na tym koniec.ale plamki dalej sa choc po tej masci zaczely znikac.nawet dieta elminacyjna -nie jem nabialu,cytrusow,papryki ,pomidorow i wszystkiego co uczula i co i nic!nie widze poprawy(poza tygodniem stosoweania masci steryd.)a nawet pojawily sie nowe plamki w innych miejscach.Zaczynam watpic ze to alergia pokarmowa.moj bobas ma 10 mies i szkoda mi go juz ze ma tyle ograniczen pokarmowych bo juz nie wiem co mam mu podawac do jedzenia. zastanawiam sie czy to nie na wode z kranu?mial ktos taki moze przypadek?pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Luszczace plamy na skorze niemowlaka!?Prosze o pomoc!

      oj ja mojemu absolutnie kranówy nie podaje (a kąpiel w przegotowanej, ale my mamy fatalna wodę) - pewnie że może być jakieś kontaktowe uczulenie, ale cholera wie czy to to

      a jaka to była maść ster., nazwa?

      Skomentuj


        #18
        Odp: Luszczace plamy na skorze niemowlaka!?Prosze o pomoc!

        to byla masc Cortopin 1% kupiona tu w Irlandii.w ogole zastanawia mnie czy alergia pokarmowa ujawnia sie zanim wprowadzimy cokolwiek do diety maluszka tzn.gdy jest tylko na piersi?A ta masc byla dobra ale tydzien to za malo a dluzej nie mozna jej stosowac.Jestem pewna ze po 2 by bylo ok no ale coz...A wode z kranu to podaje tylko po przefiltrowaniu i gotowaniu 10 lub wiecej minut i tylko zupki jak robie,czyli nawet dluzej tylko ze te plamki powstaly juz jak byl tylko na piersi.W Polsce bylo by latwiej...

        Skomentuj


          #19
          Odp: Luszczace plamy na skorze niemowlaka!?Prosze o pomoc!

          Witam.Chce powiedziec ze moje przypuszczenia ze to jednak alergia kontaktowa na wode byla w 100% trafna.Mysle ze czasami lekarzom latwiej jest powiedziec ze to alergia pokarmowa lub ATZ i dac sterydyAle u nas juz ok.Po stwierdzeniu przez lekarza ze to alergia pokarmowa wykluczylam ze swojej diety wszystko co uczula na kilka mies.i nic to nie dalo bo plam bylo wiecej!Wiec na wlasna reke postanowilam zaczac jesc (po ok 3 mies.)wszystko tzn.nabial,cytrusy,czasami czekolade i zaczelam w tym samym czasie przefiltrowywac wode z kranu do kapieli maluszka(filtrem Brita) i mialam racje po 3 kapielach plamy przygasly aa po 2 tyg.nie bylo ani sladu!i spokoj do dzis Powiedzialam lekarzowi ze jednak to cos co jes w wodzie go uczulalo.Byl troche zmieszany ale pogratulowal mi ze trafilam na winowajce bo jest bardzo trudno znalezc przyczyne.Dalej mu filtruje wode trwa to chwile ale ma zdrowa skore i zawsze po kapieli mu nawilzam.Skonczyl wczoraj rokniedlugo sprawdze jak teraz jego skora zareaguje na wode.Poki co jest ok.Buziaki i pozdrawiam

          Skomentuj


            #20
            Odp: Luszczace plamy na skorze niemowlaka!?Prosze o pomoc!

            Aha samo przegotowanie wody do kapieli nic nie daje bo nie zmieni to jej skladu.Lepiej kupic filtr i oczyszczac ja wtedy jest i pozbawiona zanieczyszczen.Tak ze plamy na skorze ktore sie luszcza lepiej wg mnie zaczac leczyc czystrza woda(bo u mojego maluszka nie byla to wysypka jak przy typowel alerg.pok.)odczekac 2 tyg.jezeli to nie pomoze wtedy isc do lekaza.Czasami intuicja matki wystarcza

            Skomentuj


              #21
              Odp: Luszczace plamy na skorze niemowlaka!?Prosze o pomoc!

              Ja miałam taki problem u synka i była to alergia na banany. Myłam mu buzie tym glutem z ugotowanego siemia lnianego i pomagało. Córce pojawiało się w zeszłym roku po tym jak zjadłam zielonego ogórka i również siemie pomogło. Polecam

              Skomentuj

                     
              Working...
              X