Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bakterie e.Coli w moczu u niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bakterie e.Coli w moczu u niemowlaka

    Witam zalozylam ten watek bo niestety nie udalo mi sie znalesc podobnego tematu jesli istnieje juz taki prosze o linka
    Mam problem otoz u mojego 3 miesiecznego synka wykryto w moczu bakterie e Coli, obecnie dostal antybiotyk na 10 dni po 14 dniach musze powtorzyc badanie moczu. dzisiaj idziemu na USG nerek zeby wykluczyc wodonercze lub inne wady nerek czeka nas jeszcze cystogram zeby wykluczyc REFLUX ale z tym badaniem chciala bym sie wstrzymac narazie a dodam ze jedyne co mnie zaniepokoilo to bardzo nieprzyjemny zapach moczu u mojego Matiego brak goraczki dziecko jest pogodne usmiechniete...
    czy ktoraz z mam zmagala sie z takim problemem? jesli macie jakies doswiadczenie w tej kwestii poprosze o jakies rady
    pozdrawiam
    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







  •    
       

    #2
    Napisane przez olcm80 Pokaż wiadomość
    Witam zalozylam ten watek bo niestety nie udalo mi sie znalesc podobnego tematu jesli istnieje juz taki prosze o linka
    Mam problem otoz u mojego 3 miesiecznego synka wykryto w moczu bakterie e Coli, obecnie dostal antybiotyk na 10 dni po 14 dniach musze powtorzyc badanie moczu. dzisiaj idziemu na USG nerek zeby wykluczyc wodonercze lub inne wady nerek czeka nas jeszcze cystogram zeby wykluczyc REFLUX ale z tym badaniem chciala bym sie wstrzymac narazie a dodam ze jedyne co mnie zaniepokoilo to bardzo nieprzyjemny zapach moczu u mojego Matiego brak goraczki dziecko jest pogodne usmiechniete...
    czy ktoraz z mam zmagala sie z takim problemem? jesli macie jakies doswiadczenie w tej kwestii poprosze o jakies rady
    pozdrawiam
    Jak duze bylo stezenie.Moj maly mial wysoka goraczke ktora powtarzala sie prawie co miesiac i sama zrobilam mu psiew wyszlo 10do4 niska i to byla ta odmiana ktora jest na skoze po antybiotyku spadlo do 3 i tak to zostawilam bo usg wyszlo oki.Jak mial pol roku lezal w szpitalu bo bylo zapalenie pecheza pozniej te goraczki tydzien temu tez tez cos sie dzialo na ogolnym badaniu nic nie wyszlo dostal furagin i przeszlo.Lekarka mowi ze niektore dzieciaki tak maja i trzeba co jakis czas zrobic badanie








    Skomentuj


      #3
      Asiu nie wiem dokladnie ale lekarka powiedziala mi ze bardzo wysokie
      jestesmy juz po USG i po cystogramie ktory wykluczyl reflux dzieki Bogu, ale problem sie nie rozwiazal bo dalej nie wiadomo skad ta infekcja wlasnie jestem na etapie szukania specjalisty
      u nas jest ten problem ze maly nie goraczkuje, jedyne co lekarz wczoraj powiedzial ktory robil cystogram ze mati przetrzymuje mocz a to niedobrze
      dzieki za odpowiedz i trzymam kciuki za Twojego maluszka
      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







      Skomentuj


        #4
        Witam moja corka tez miala ta bakterie ale ona juz sie z nia urodzila dostala antybiotyk w szpitalu lezalam z nia w szpitalu po porodzie 9 dni teraz jest spokoj ale co miesiac ribimy badania: krew, mocz ogolny i przede wszystkim posiew. Jak narazie jest spokoj.

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez nona26 Pokaż wiadomość
          Witam moja corka tez miala ta bakterie ale ona juz sie z nia urodzila dostala antybiotyk w szpitalu lezalam z nia w szpitalu po porodzie 9 dni teraz jest spokoj ale co miesiac ribimy badania: krew, mocz ogolny i przede wszystkim posiew. Jak narazie jest spokoj.
          Hej z moja córeczka po urodzeniu tez tak bylo , jak wrocilismy do domu wogole nie prybierała na wadze wiec moja lekarka zlecila badanie moczu i wyszla bakteria ,antybiotyk szpital . Zrobilismy usg i cystogram ktory wykluczył refluks . do dzisiejszego dnia co miesiac robie jej badanie moczu i raz na jakis czas posiew ....

          Skomentuj


            #6
            melchior i nie powtorzyla wam sie bakteria? bo my wlasnie skonczylismy antybiotyk
            podczas cystogramu pobrano probke moczu na posiew i wynik byl ok zobaczymy za kilka tyg jak powtorzymy badanie czy to cholerstwo sie nie odnowilo bo bakteria e Coli ma to do siebie ze lubi wracac
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              #7
              Napisane przez olcm80 Pokaż wiadomość
              melchior i nie powtorzyla wam sie bakteria? bo my wlasnie skonczylismy antybiotyk
              podczas cystogramu pobrano probke moczu na posiew i wynik byl ok zobaczymy za kilka tyg jak powtorzymy badanie czy to cholerstwo sie nie odnowilo bo bakteria e Coli ma to do siebie ze lubi wracac
              Nie powtorzyła sie nam nigdy ta bateria w moczu choc bylismy stale pod kontrola lekarki . Raz wyszedl nam tylko pozniej zbyt wysoki poziom białka ,ale bralismy furagin i wszystko bylo ok .u mojej kuzynki synka tez po urodzeniu stwierdzili baterie coli ,ale pozniej bylo ok . wiec glowa do gory .

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                oj to mnie podbudowalas teraz ale tak jak mowisz napewno bede to kontrolowac
                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Bakterie e.Coli w moczu u niemowlaka

                  u mojego syna również wykryto e coli zaraz po urodzeniu, byl szprycowany antybiotykami przez prawie 3 miesiace i nic nie pomagalo. badanie moczu bylo wporzadku ale w posiewie rosla bakteria. okazalo sie ze nie mial poprostu dobrze naciagnietego i wyczyszczonego napletka. gdy lekarze do tego doszli juz nigdy nic wiecej sie nie dzialo. dodam ze przez okres gdy bral antybiotyki i byl niby chory, bardzo byl wesoly i ruchliwy i nic nie wskazywalo na to ze cos mu jest. i nic nie bylo, poniewaz oddanie moczu do badania przez brudny napletek powodowalu rosniecie bakteri w posiewie.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X