Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie tylko z jednej piersi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Karmienie tylko z jednej piersi

    witam!
    Jestem mamą 8 miesiecznej dziewczynki, karmię córkę piersią i zauważyłam że preferuje ona prawą piers lewą zaś sporadycznie i w tym wypadku prawa pierś zrobiła sie wieksza , co w tym wypadku powinnam zrobić czy pobudzać lewą pierś laktatorem. Sama juz nie wiem czy to sie wyrówna po zakończeniu karmienia czy tylko sie łudzę wiem że nikt z nas nie jest symetryczny ale mój problem jest widoczny
    z góry DZIĘKUJĘ wszystkim za Dobre rady!!!!!
  •    
       

    #2
    Hey.U mnie bylo tak samo.Zarówno synek i córka preferowali prawą pierś, a było to związane z tym że w lewej miałam bardziej płaską brodawkę.A wyglądało to tak:z prawej karmiłam np.6 razy na dobę a z lewej tylko 3 razy.Po zakończeniu karmienia piersi się wyrównały.


    Skomentuj


      #3
      cze
      ja karmie corke od ur jedna piersia prawa dlatego ze jak kolezanka wyzej napisala lewa byla bardziej wklesla i jej sie niechcialo sobie wyciagnac i mam niewielka roznice ale bardziej co do sutka jest taki jak "guizik " a lewy plaski ale ogolnie mi nic z tego powodu nie jest nie obawiaj sie jako nastolatki mamy lewe piersi wieksze,a po karmieniu pierś prawa robi sie niewiele wieksza

      Skomentuj


        #4
        Karmienie tylko z jednej piersi

        Mój półroczny synek od dłuższego czasu je tylko z jedej piersi wiec obecnie mam piersi w różnych rozmiarach. Boje się, że jak przestane karmić to różnice będzie widać.

        Skomentuj


          #5
          Karmienie tylko z jednej piersi

          Mój półroczny synek od dłuższego czasu je tylko z jedej piersi więc obecnie mam piersi w różnych rozmiarach. Boję się, że jak przestane karmić to różnice nadal będzie widać.

          Skomentuj


            #6
            ja osobiście nie miałam tego problemu,ale moja sąsiadka tak miała.jej Natalia jadła tylko z jednego cyca i faktycznie różnica w wielkości piersi została.może nie makabrycznie wielka ale w stroju kąpielowym było widać
            Dawid 06.03.1995
            Julia 18.05.2004
            Adaś 30.06.2008



            http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

            Skomentuj


              #7
              Jest już taki temat trzeba bylo tylko poszukać
              http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=3054


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja już z 10 miesięcy karmię z prawej piersi tylko i efekt jest taki, że lewa pierś rozmiar A a prawa C Ale jak na razie mam wkładki do lewego i jest ok. Dziewczyny pisały, że później różnica się zniweluje
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Karmienie tylko z jednej piersi

                  wiesz, lepiej karm dwoma bo skład mleka jest inny na początku karmienia i chwilę później, dziecko potrzebuje obydwu rodzajów pokarmu.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Karmienie tylko z jednej piersi

                    Napisane przez werna Pokaż wiadomość
                    wiesz, lepiej karm dwoma bo skład mleka jest inny na początku karmienia i chwilę później, dziecko potrzebuje obydwu rodzajów pokarmu.
                    hmm myslę że koleżanki powyżej nie mają raczej już tego problemu, bo to było 6 lat temu, ale przypuszczam że gdyby to od nich tylko zależało to na pewno karmiły by obydwiema piesiami na przemian.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X